Bizde İNDİRİM Bitmedi!!! DÜĞÜN PAKETLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLA...
Manisa Şehzadeler
Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00–20:30
Salı 09:00–20:30
Çarşamba 09:00–20:30
Perşembe 09:00–20:30
Cuma 09:00–20:30
Cumartesi 09:00–20:30
Pazar 10:30–20:00

Manisa Mobilya Mağazası Manisa; doğal güzellikleri, asırlara meydan okuyan tarihi binaları, gelişmiş sanayisi ve düzenli yerleşim planı ile dikkat çeken, Spil Dağı'nın gölgesinde kurulmuş köklü ve modern bir şehirdir. Şehzadeler şehri olarak bildiğimiz Manisa, tarihi boyunca farklı uygarlıklar tarafından yerleşim yeri olarak benimsenmiş ve Anadolu'nun önemli merkezlerinden biri olmuştur.

Günümüzde ise çeşitli kültür ve sağlık turizmi olanakları sayesinde her gün binlerce ziyaretçi ağırlamaktadır. Manisa, coğrafi konumunun avantajlarını kullanarak tarım, çiftlik hayvancılığı ve sanayi alanlarında doğrusal bir yükseliş göstermektedir. Son yıllarda özellikle sanayi alanında yaptığı hızlı çıkışı ile hem ihracat hem de ithalat oranlarını kayda değer ölçülerde artırmıştır. Bu ilerlemelerde, bünyesinde bulunan büyük sanayi siteleri, İzmir'e komşu olması ve Ege'nin Marmara sınırında yer alması büyük bir rol oynamıştır.

Manisa'da Mobilyacılık Birçok farklı sektörlerde adını duyuran Manisa mobilya endüstrisine de katkıda bulunmaktadır. İlçelerinde ve merkezinde yaşayan bütün Manisalılara ve yakınındaki şehirlere hizmet veren çok sayıda üretim fabrikalarını, küçük imalat atölyelerini ve büyük, modern mobilya mağazalarını bünyesinde barındırmaktadır. Üretici firmaların genel olarak Kenan Evren Sanayi Sitesi ve Organize Sanayi Bölgesi'nde yoğunlaşmasına rağmen şehrin farklı yerlerine dağılmış imalathanelere de rastlayabilirsiniz.

Bilhassa evinin boyutlarına uygun mobilya bulamayanlar, istedikleri ölçülere ve tarza uygun modeller için imalatçı firmalara başvurabilirler. 1 milyonun üzerindeki nüfusu ve çok sayıda, gelişmiş ilçesi ile Manisa, farklı birçok endüstrinin yanında mobilyacılığın da yer aldığı makro bir pazar haline gelmiştir. Bu sayede büyük firmalara ait mağazaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Mobilya ihtiyacı olanlar için dekorasyon stillerinde son modayı takip edebilecekleri ve her tarza uygun, özgün tasarımları bulabilecekleri modern showroom seçenekleri vardır.

Manisa ya da civarında yaşayanlardansanız yatak odası, yemek odası, oturma odası takımı gibi evinizin atmosferini belirleyen mobilyalar ile birlikte mutfak ve banyo dolabı ihtiyaçlarınız için de son trendleri takip edebileceğiniz mağazalara ulaşabilirsiniz. Evinizin bütün mobilya gereksinimlerini kolayca edinebileceğiniz, dekorasyon sorunlarınıza uzmanca yaklaşım gösterebilecek mağaza seçeneklerini Manisa'da bulabilirsiniz. Doğrucan Mobilya Şehzadeler Mağazası Ege'nin en büyük yerli mobilya markası Doğrucan Mobilya, Şehzadeler mobilya mağazası ile profesyonel mobilyacılık ve satış anlayışını Manisalıların ayağına getiriyor.

Manisa'nın merkez ilçesi olan Şehzadeler'in en işlek caddelerinden İbrahim Gökçen Bulvarı üzerinde, Doğrucan Mobilya'nın geniş bir alana kurulmuş, vitrinlerini özel tasarımlarla süslediği mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Evinizin ihtiyacı olan bütün mobilyaları ve her biri uzman kişiler tarafından dizayn edilmiş mobilya gruplarını Doğrucan Mobilya Şehzadeler Mağazası'nda bulabilirsiniz. Mağazada inceleme fırsatı bulabileceğiniz yüzlerce çeşit mobilya modelinin yanı sıra size sunulan kataloglar ile tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz. Modern, avangard, country ve klasik akımların etkisinde hazırlanmış modeller vitrinlerde daha yaygın olsa da retro, rustik, vintage gibi dönemsel çizgiler taşıyan mobilyaları yerinde tetkik edebilirsiniz.

Mobilya alışverişine başlamadan önce aklınızda bir dekorasyon şablonu oluşturduysanız, boşlukları doldurmanıza yardımcı olacak, tarzınıza uygun modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Alışverişlerinize Keyif Katacak Profesyonel Mağazacılık Doğrucan Mobilya mağazalarında, mobilya seçiminde yaşadığınız kararsızlıklara ya da ödeme konusundaki endişelerinize çözümler üretebilen, size istekleriniz doğrultusunda yönlendirmeler yapabilecek, mobilyacılıkta uzman kişiler tarafından karşılanırsınız. Her biri alanında eksper olan mağaza çalışanlarımız sayesinde mobilyaların kalitesi, sağlamlığı, yapıldığı malzemeler ile ilgili sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Mağazamızda sunulan geniş ürün yelpazesi ile hayalinizdeki yaşam alanını kurabileceğiniz dekorasyon önerileri alabilirsiniz. Mobilya alışverişlerinizde Doğrucan Mobilya mağazalarını tercih etmenizin bir diğer avantajı ise mağazayı ziyaret etmek istediğiniz vakti kendinize en uygun şekilde ayarlayabiliyor olmanızdır. Haftanın 7 günü hizmet vermek için hazırda bekleyen mağazalarımız ile mobilya alışverişinizi ister hafta içi isterseniz de hafta sonu yapabilirsiniz. Doğrucan Mobilya Kampanyaları ve İndirimli Fiyat Avantajları Mobilya almaya karar verildiğinde aklımıza gelen ilk mesele fiyatların fazlalığı ve uzun yıllar ödenecek olan taksitler olmaktadır.

Doğrucan Mobilya hazırladığı kampanya paketleri ve doğasında pahalılık olmayan mobilya seçenekleri ile bu sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Doğrucan mağazalarında kaliteli, modern ve tasarımsal çizgiler taşıyan mobilyalara tahmin ettiğinizden çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Doğrucan Mobilya kampanyaları sayesinde evlilik hazırlığı yapmak için yaz aylarını beklemeniz gerekmiyor. Yılın her sezonunda beğeninize sunulan kampanyalı düğün paketleri ile istediğiniz zaman yeni yuvanızı kurabilirsiniz. Ayrıca yatak odası, yemek odası ve koltuk takımlarını içeren düğün paketleri sizi büyük bir alışveriş yükünden kurtaracaktır. Aynı zamanda evini yenilemek isteyenlerdenseniz düğün paketlerinden ve beyaz eşyalı kampanya paketlerinden yararlanarak evinizi yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Doğrucan Mobilya Şehzadeler Mağazası'na Nasıl Gidilir? Manisa'nın merkez noktalarından birinde yer alan Şehzadeler mağazası, Ulupark yakınında, İbrahim Gökçen Bulvarı üzerindedir. Aynı cadde üzerinde çok sayıda otobüs durağı bulunması sayesinde toplu taşıma ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ulaşım için özel aracınızı kullanıyorsanız web sitemizden harita ve yol tarifi bilgilerini edinebilirsiniz. Ayrıca açık adres ve iletişim bilgileri için yine web sitemizi kullanabilirsiniz.

Kategoriler

Kayıt Sil

Kayıt silinecek onaylıyor musunuz ?

Sepete Ekle

Sepet

Yükleniyor...

Adres Ekle

Doğrucan Mobilya

Sepet

Sepetinizdeki tüm ürünler silinecek onaylıyor musunuz ?