Bizde İNDİRİM Bitmedi!!! DÜĞÜN PAKETLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLARI DEVAM EDİYOR...
Manisa Salihli
Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00–20:30
Salı 09:00–20:30
Çarşamba 09:00–20:30
Perşembe 09:00–20:30
Cuma 09:00–20:30
Cumartesi 09:00–20:30
Pazar 10:30–20:00

Salihli Mobilya Salihli, Manisa'nın en büyük ilçelerinden biri ve hızla gelişen sanayisi ile Ege Bölgesi'nde adını duyurmaya başlamış olan merkezlerdendir. Gelişmekte olan ekonomisiyle dikkat çeken Salihli'nin tarihi oldukça eski zamanlara dayanmaktadır. Tarihte ilk paranın basıldığı yer olarak bilinen Sardes Antik Kenti, Salihli sınırlarında yer almaktadır.

Antik çağlarda Lidya ve Pers yönetimleri altında bulunmuş olan bu yöre, daha sonraları Bergama, Roma, Bizans ve son olarak da Osmanlı İmparatorluğu tarafından yönetilmiştir. Birçok uygarlığın merkez olarak kabul ettiği Salihli'de, bu uygarlıklara ait kalıntılar günümüzde de bulunmaya devam etmektedir. Lidya'ya başkentlik yapmış Sart Antik Kenti (Sardes) ve kral mezarlarının bulunduğu Bintepe Tümülüsleri bu kalıntıların en büyük örnekleridir.

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turist bu alanları ziyaret etmek amacıyla Salihli'ye gelmektedir. Salihli'nin bir diğer turist çeken özelliği ise bünyesinde çok sayıda kaplıca bulunmasıdır. Ege'de doğa ve termal turizmin önemli merkezlerinden biri olan Salihli, temiz su kaynaklarıyla da ilgi gören bir kent haline gelmiştir. Salihli'de ekonomik etkinlikleri göz önüne aldığımızda tarım ve tarıma dayalı ticaretin finansal faaliyetler içerisinde önemli bir çoğunluğu oluşturduğunu görürüz.

Coğrafi ve iklim şartlarının elverişli olması sayesinde çeşitli tarımsal ürünler yetiştirilebilmekte ve aktif olarak bunların ticareti yapılmaktadır. Son yıllarda kurulumunu tamamlayan Organize Sanayi Bölgesi'nde ise farklı sektörlerin fabrikalaşmasına olanak sağlanmış ve sanayide önemli bir yol katedilmiştir. Salihli'de Mobilya Endüstrisi Salihli'de mobilya endüstrisi alanında üretim yapan firmalar küçük imalathanelerden ibarettir. Salihli Organize Sanayi Bölgesi'nin gelişmesi ile ileriki yıllarda mobilya imalatı konusunda da adımlar atılması beklenmektedir.

Büyük mobilya üretim fabrikaları bulunmamasına rağmen Salihli, nüfusu ve bulunduğu konumu ile mobilyacılar için geniş bir pazar oluşturmaktadır. Bu sayede çok sayıda büyük mobilya firması Salihli şubesini açma kararı almıştır. Son trend mobilya modelleri ve mağazaların geniş ürün yelpazesi Salihlililer ile buluşturulmuştur. Aynı zamanda evini döşemek isteyenlere yardımcı olabilecek yerel mobilya mağazaları ve düğüncü mağazaları da bulunmaktadır. Ancak Salihli'de yaşayanlardansanız alışveriş yaparken mobilyaların sağlamlığı ve kalitesi konularında güvenilebilecek markalar tercih etmenizde yarar vardır.

Aksi takdirde uzun yıllar kullanılmayı planladığınız ürünlerde kısa süre içerisinde sorunlar meydana gelebilir. Kaliteli mobilyalara sahip olmak ve bütçenizi aşmayan ödeme koşulları ile güvenilir bir alışveriş yapmak için seçeneklerinizi detaylıca araştırmadan karar vermeyin. Doğrucan Mobilya Salihli Mağazası Doğrucan Mobilya yıllar boyunca edindiği deneyimleri ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı satış anlayışıyla Ege'nin her bir yöresinde yer almaktadır. Doğrucan farkını ayağınıza getiren şubelerimizden biri de Salihli mağazasıdır. Doğrucan Mobilya mağazası Salihli'nin merkezi noktalarından olan Kurudere Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Merkezdeki birçok noktadan kolaylıkla erişebileceğiniz mağazamıza Alaşehir, Kula, Ahmetli ve diğer komşu ilçelerden de rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz. Geniş bir alana kurulmuş olan mağazada onlarca ürünü bir arada inceleyebilme şansını yakalarsınız. Özenle tasarlanmış ve alıcılarıyla buluşturulmak üzere dizayn edilmiş mobilya ve mobilya gruplarına göz atabilirsiniz. Evinizde hayal ettiğiniz son moda mobilyaları Doğrucan Mobilya mağazasında bulabilirsiniz. Doğrucan Mobilya Salihli Mağazası'nda mobilyacılıkta uzman çalışanlardan yardım alarak evinizin dekorasyonunu kolaylıkla ortaya çıkarabilirsiniz. Profesyonel tasarımcıların sizler için hazırladığı, farklı stillerin ele alındığı, harmoni içeren kombinlerden oluşan mobilya modellerini bulabilirsiniz.

Doğrucan Mobilya'nın size sağladığı bir diğer avantaj da ürünleri alma sürecinde personelimizden spesiyalist tavsiyeler alabiliyor olmanızdır. Kısacası mağazamızı ziyaret ederek, üzüm ve kirazın memleketi Salihli'de Doğrucan tadında bir alışveriş yapabilirsiniz. Mobilya Alışverişinizi Doğrucan Mobilya'dan Yapmanızın Avantajları Mobilya sektörünün ihracat ve ithalat yoluyla yürütüldüğü Salihli'de, mobilya mağazalarında yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum Salihli'de yaşayanları ya kalitesiz ürünlere ucuz fiyatlar ödemeye ya da gereğinden fazla fiyatlarla mobilya sahibi olmaya yönlendirmiştir. Ancak Ege'nin mobilyacısı Doğrucan Mobilya, devrim niteliğindeki fiyatları ve kampanyaları ile bütçe sorununa kesin bir çözüm getirmiştir.

Doğrucan Mobilya mağazasında tarzınıza ve evinize uygun, son moda mobilyaları kolay ödeme koşulları ile evinize taşıyabilirsiniz. Her bütçeye ve her tarza hitap eden yüzlerce mobilya modeli ile düşünmeden evinizi yenileyebilir ya da çeyizinizi oluşturabilirsiniz. Doğrucan Mobilya'nın evlilik hazırlığında olanlara ve evini yenileyeceklere sağladığı en büyük fırsat kampanyalı düğün paketleridir. Bir evin ihtiyacı olan birçok mobilya grubunu içinde barındıran kampanya paketleri ile istediğiniz dekorasyona tahmininizin çok altında fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra fırsat ürünlerindeki indirimlerden yararlanarak ödeme korkusu olmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Keyifli bir satın alma süreci yaşamanızı sağlayan Doğrucan Mobilya, satış sonrasında da ücretsiz kargo ve 2+5 yıl garanti güvenceleriyle yanınızda olmaya devam ediyor.

Hayalinizdeki tasarımlara bütçenizi aşmadan ulaşmak için mutlaka Doğrucan Mobilya mağazasına uğrayın. Mağazaya Ulaşım Salihli Otogarı'na yakın bir mesafede bulunan Doğrucan Mobilya Mağazası'na çevre ilçelerden kolayca ulaşabilirsiniz. Şehir içi toplu taşımayı kullanacak olanlar ise Salihli Merkez Sağlık ocağı ya da kent meydanı yakınlarındaki durakları kullanarak, aynı cadde üzerinde bulunan mağazamıza ulaşabilirler. Navigasyon desteği, açık adres ve iletişim bilgilerini sitemizden edinebilirsiniz.

Kategoriler

Kayıt Sil

Kayıt silinecek onaylıyor musunuz ?

Sepete Ekle

Sepet

Yükleniyor...

Adres Ekle

Sepet

Sepetinizdeki tüm ürünler silinecek onaylıyor musunuz ?