Bizde İNDİRİM Bitmedi!!! DÜĞÜN PAKETLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLARI DEVAM EDİYOR...
Gaziemir
Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00–20:30
Salı 09:00–20:30
Çarşamba 09:00–20:30
Perşembe 09:00–20:30
Cuma 09:00–20:30
Cumartesi 09:00–20:30
Pazar 10:30–20:00

Binalar mobilya ile yuva olur!

Modern dünyanın dekorasyonunda mobilya var. Dört yanı betonlarla çevrili evlerin sıcak ve konforlu bir yaşam alanı haline gelmesi için mobilyalar vazgeçilmez yapı taşları. Bir ev satın alırken ya da kiralarken baktığımız birkaç unsur vardır. Şehrin dinamiklerine ve bizim ihtiyaçlarımıza göre belirlediğimiz evin konum tercihleri dışında ilk olarak ailenin birey sayısına göre gereksinim duyduğumuz oda sayısı gelir, ardından zor kışları sağlık sorunları yaşamadan atlatmak için vazgeçilmez unsur olan ısıtma donanımları, sorunsuz bir hayat yaşamak için güvenlik seçenekleri ve günlerden keyif almak için manzara. Elbette kalabalık şehirlerin pencere ve balkonlarından dışarıya bakınca karlı bir dağ zirvesi ya da yemyeşil ormanlar görmeyi beklemek oldukça hayalci bir istek. Yine de en azından gökyüzünü görebilmek, sabah güneşinin içeri sızmasıyla uyanmak veya balkon sefası sürerken meraklı gözler ve rahatsız edici gürültülerden uzak olmak gayet mümkün.

Büyük şehirlerin keşmekeşinden, iş dünyasının stresinden, trafiğin gürültüsünden, sorumlulukların ve angaryaların ısrarcı kollarından kaçıp geldiğimiz evlerimizde ihtiyacımız olan şey mutluluk ve huzur. İnsan, doğası gereği sakinliğe muhtaç, gün boyu yaşadığımız görüntü ve ses kirliliği bombardımanın içimizde biriktirdiği gerginlik tedavi edilmezse kısa vadede dahi sağlık sorunlarının tetikleyicisi olabiliyor. Sağlıkçılara göre modern insanın sağlığını tehdit eden en tehlikeli şey stres. Bilim insanlarınca yapılan araştırmalar ise gösteriyor ki stres; kalp krizi, çarpıntı, tansiyon, damar tıkanıklığı, uyku sorunları, kas ve kemik erimesi, şeker hastalığı, felç, beyin yaşlanması gibi sağlık sorunları ile doğrudan ilişkili. Bütün bu sorunları yaratan stres kaynaklarından kurtulduğumuz yer ise yuvamız. Kapıyı kapatıp tüm sorunları dışarıda bıraktığımız an yeni bir dünyaya giriş yapıyor, adeta boyut değiştiriyoruz.

İnsanın evi yalnızca kendisine ve sevdiklerine ait küçük bir dünya gibidir. Kendi zevkleri, kendi kuralları, kendi istekleri; kısacası insanın küçük şahsi cenneti. Bu kadar önemli bir alanın yaşanabilir, kullanışlı, mutlu ve huzurlu olması da dış dünyanın yarattığı stresi tedavi etmek için vazgeçilmez gerekliliklerden birisi. Bir evi kullanışlı, konforlu ve insanın ruhunu dinlendiren güzelliğe ulaştırmanın anahtarı ise mobilya dekorasyonları.

Doğru seçilmiş, rahat bir oturma grubu bütün yorgunluğunuzu bir anda içinizden çekip alabilir. Dostlarınız ve aileniz ile geçirdiğiniz vakitleri daha keyifli kılabilir. Üzerinde saatlerce vakit geçirdiğimiz ve en çok kullanılan mobilya elemanlarından birisi olan oturma grupları rahatlığın yanında estetik duygusuna hitap eden tasarımları da barındırmalıdır. Yalnızca salon takımları değil, evin her yerinde kullanılan mobilyaların birbiriyle ve evin kendisiyle uyumları, estetik açıdan insan ruhunu tatmin edecek bir anlayışa sahip olmalıdır. Dinginlik verici renk tonlarına sahip halı ve perdeler onlarla uyumlu yatak odası takımının tamamlayıcısı olacak, yeni güne gözünüzü açtığınız ilk anda estetik ve güzel görüntülerle karşılaşacaksınız.

Evinizi baştan aşağı dekore edebileceğiniz mobilyaları; rahat ve dayanıklı oturma gruplarını, şık yemek odası takımlarını, tasarımıyla zevkinizi yansıtacak yatak odası takımlarını uygun fiyatlar ve kampanyalar ile bulabileceğiniz doğru adres ise Doğrucan Mobilya Gaziemir Mağazası.

Tüm İzmir ve Ege geneline yayılmış 12 mağazası bulunan Doğrucan Mobilya'nın bir şubesi de İzmir'in Gaziemir ilçesinde bulunmaktadır. İzmir'in Gaziemir ilçesi 1965 yılına kadar Seydiköy adıyla bilinmekteydi, tarihinde çok yıkım geçirmiş olmasına rağmen özellikle 1970'li yıllardan sonra yükselen bir sanayi ve yaşam merkezi haline geldi. Gaziemir bu günlerde İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Alışveriş Merkezleriyle İzmir halkının uğrak noktalarından biri.

Gaziemir mobilya mağazamızın geniş ve ferah ortamında evinize ve hayatınıza en uygun mobilyaları seçebilir, benzersiz mobilya kampanyaları ve düğün paketleriyle bütçenizi sarsmadan yuvanızı kurabilirsiniz. Yeni evleniyorsanız 'Düğün Paketi' ve 'Her Şey Dâhil' kampanyalarıyla evinizi baştan aşağı donatabilir, evinizi yeniliyorsanız size sunduğumuz birçok farklı kampanya ve ödeme koşuluyla hayal ettiğiniz mobilyalara sahip olabilirsiniz. Doğrucan Mobilya Gaziemir mağazasında, tüm Ege bölgesine ücretsiz teslimat, ücretsiz montaj ve 2+5 yıl garanti fırsatlarıyla mobilya alışverişinizi yorulmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziemir Akçay Caddesi üzerinde bulunan Doğrucan Mobilya Gaziemir mağazası haftanın her günü ziyarete açıktır.

Doğrucan Mobilya Gaziemir Mağazasına ulaşım İzban, Eshot ya da özel aracınızla olabilir.

İzban ile ‘Esbaş' durağında inerek ya da 90, 152, 200, 202, 204, 353, 510, 708, 808, 887, 891, 910 numaralı Eshot otobüslerinden herhangi birisiyle ‘Leylak' durağında inerek Doğrucan Mobilya Gaziemir Mağazasına ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Kayıt Sil

Kayıt silinecek onaylıyor musunuz ?

Sepete Ekle

Sepet

Yükleniyor...

Adres Ekle

Sepet

Sepetinizdeki tüm ürünler silinecek onaylıyor musunuz ?