Bizde İNDİRİM Bitmedi!!! DÜĞÜN PAKETLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLARI DEVAM EDİYOR...
Denizli
Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00–20:30
Salı 09:00–20:30
Çarşamba 09:00–20:30
Perşembe 09:00–20:30
Cuma 09:00–20:30
Cumartesi 09:00–20:30
Pazar 10:30–20:00

Denizli Mobilya Mağazası Ege Bölgesi'nin Akdeniz sınırında yer alan Denizli, nüfus, yapılaşma ve sanayi bakımından gelişimini hızla sürdürmekte olan şehirlerimizden biridir. Başarılı imar planları sonucunda modern ve düzenli bir yerleşim meydana gelmiştir. Tarihi, kültürel ve doğal mirasına sahip çıkmayı bilen Denizli, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerindendir.

Her ne kadar Denizli denilince ilk olarak akla Pamukkale gelse de, bunun yanında antik kentleri, tarihi binaları, kaplıcaları ve doğal güzellikleriyle her yıl binlerce yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Ayrıca dünyada çok az sayıda örneği bulunan UFO müzelerinden biri Denizli'de bulunmaktadır. Yüzlerce yıl öncesine ait sokaklarda yürüyebileceğiniz antik kentleri, görüntüsü karşısında mest olacağınız travertenleri, sularında şifa bulabileceğiniz kaplıcaları ve ihtişamlı horoz heykeliyle Denizli, global bir ilgi altında bulunan, güzel Anadolu kentlerimizdendir.

Denizli Mobilya Denizli ili içerisinde birçok sanayi sitesi vardır. Ülkemizde dokumacılığın en çok geliştiği şehirlerden olsa da son yıllarda farklı sanayi kolları da baş göstermeye başlamıştır. Çeşitli sektörlerdeki küçük atölyeler ve büyük fabrikalar sanayi alanındaki ilerlemeyi hızlandırmış ve Denizli'yi Türkiye'deki ihracat sıralamasında üst sıralara yükseltmiştir. Denizli'de mobilyacılık sektörü, başlarda küçük imalat atölyeleri olarak yer almaya başlamış ve günümüzde üretici fabrikaları ile öne çıkmayı başarmıştır. Mobilya üreticisi firmalar özellikle 3. Sanayi sitesinde yoğunluk göstermiştir.

Ancak şehrin farklı yerlerinde dağılmış olarak da mobilya imalathanelerine rastlayabilirsiniz. İmalat yapan firmaların fazla olması, Denizli'den mobilya alışverişi yapacak olanlar için ürün seçeneklerini artırıcı bir rol oynamaktadır. Tekstil endüstrisinin oldukça ileride olduğu Denizli'de mobilya üreticileri sağlam kaplamalı ve yaratıcı çizgilere sahip ürünleri kolaylıkla ortaya koyabilmektedir. Denizli'de mobilya endüstrisinin bir diğer yüzü ise büyük vitrinlerindeki yüzlerce çeşidi mobilyayı alıcılarla buluşturan, büyük markalara ait mağazalardır. Gelişmiş bir şehir olma yolunda emin adımlarla yürüyen Denizli, birçok alanda olduğu gibi mobilya firmaları için de önemli bir pazar haline gelmiştir.

Bu nedenle birbirinden farklı tasarımları ve modern mobilyaları geniş bir alıcı kitlesiyle buluşturmak amacıyla çok sayıda büyük firma Denizli şubesinin açılışını yapmıştır. İndirimlerin ve kampanyaların süreklilik gösterdiği bu mağazalar, Denizlililer için bütçelerine uygun fiyatlı, kaliteli ve profesyonel tasarımlara sahip mobilyaları kolaylıkla satın alabilmeyi sağlamıştır. Kısaca ele almak gerekirse, Denizli'de yaşayanlar, dünya standartlarında tasarlanmış mobilyaları büyük showroomlardan edinebileceği gibi evlerinin boyutuna, şekline ve tarzına uygun mobilyaları imalatçı firmalar sayesinde kendileri dekore edebilir. Doğrucan Mobilya Denizli Mağazası Ege Bölgesi'nin yerlisi ve Egelilerin vazgeçilmezi olan Doğrucan Mobilya, bölgenin en güzel şehirlerinden olan Denizli'de de yerini almıştır.

12. Şubesinin açılışını Denizli'de yapan Doğrucan Mobilya, üstün mağaza standartlarını buraya da taşımıştır. Geniş bir alana kurulan mağazada yüzlerce çeşit mobilyayı bir arada bulmanız ve yerinde incelemeniz mümkün. Mobilya ihtiyacınız ne olursa olsun size en uygun olan ve tarzınızı yansıtan mobilya modelini Denizli mağazamızda bulabilirsiniz. Denizli'de Doğrucan Mobilya mağazası, yatak odası, yemek odası, oturma odası, salon ve çocuk ya da genç odası takımlarının farklı tasarımlarına ulaşabileceğiniz bir merkezdir. Bunların yanı sıra mağazamızda bulabileceğiniz dekoratif aksesuarlar ile evinizin stilini tamamlayabilirsiniz. Doğrucan Mobilya Denizli Mağazası, alanında uzman çalışma ekibi ile mobilya ile ilgili ihtiyaçlarınız ve sorularınız konusunda size yardımcı olacaktır. Haftanın 7 günü hizmet veren mağazamızı size en uygun olan zamanlarda ziyaret edebilir, gereksinimlerinize cevap alabilirsiniz.

Mobilya Alışverişini Doğrucan Mobilya'dan Yapmanın Avantajları Doğrucan Mobilya'nın müşterilerinin bütçesini zorlamayan fiyatlandırma ilkesi ve güvenilir alışveriş teminatı sayesinde gönül rahatlığıyla ihtiyacınız olan mobilyalara sahip olabilirsiniz. Doğrucan Mobilya mağazalarında karşılaşacağınız indirimli fiyatlar ve kampanyalı düğün paketleri ile istediğiniz tarzda mobilya ya da mobilya gruplarını düşünmeden seçebilirsiniz. Evini yenilemek isteyenlere ve evlilik hazırlığında olanlara yönelik hazırlanan düğün paketleri aynı anda yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Aynı zamanda, evinizin birkaç odasını dizayn edebileceğiniz beyaz eşyalı kampanya paketlerinde televizyon, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi evinizin olmazsa olmazı olan eşyaları da bulabilirsiniz. Ege'nin her yerinde olduğu gibi Denizli'de yaşayanlar için de mobilya alışverişi büyük bir sorun olmaktan çıkacaktır.

Alacağınız mobilyaların maliyeti gözünüzde büyüyorsa Doğrucan Mobilya'nın hesaplı fiyat listesine bakmadan karar vermeyin. Doğrucan Mobilya'ya gelip, ücretsiz teslimat, ücretsiz montaj ve 2+5 yıl garanti güvencesiyle istediğiniz mobilya gruplarını evinize taşıyabilirsiniz. Doğrucan Mobilya Denizli Mağazası Nerede? Doğrucan Mobilya Denizli Mağazası, Bağbaşı'nın merkezi noktalarından olan Yeniyol Bulvarı'nda yer almaktadır. Denizli'nin her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz mağazamızın harita ve iletişim bilgilerine sayfamızın üst kısmından erişebilirsiniz. Mağazamız hafta içi ve cumartesi günleri 09.00-20.30, pazar günü ise 10.30-20.00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

Kategoriler

Kayıt Sil

Kayıt silinecek onaylıyor musunuz ?

Sepete Ekle

Sepet

Yükleniyor...

Adres Ekle

Sepet

Sepetinizdeki tüm ürünler silinecek onaylıyor musunuz ?