Bizde İNDİRİM Bitmedi!!! DÜĞÜN PAKETLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLARI DEVAM EDİYOR...
Çiğli
Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00–20:30
Salı 09:00–20:30
Çarşamba 09:00–20:30
Perşembe 09:00–20:30
Cuma 09:00–20:30
Cumartesi 09:00–20:30
Pazar 10:30–20:00

Çiğli Mobilya Dekorasyon farklı uygulama alanları ve yöntemleri olan çok geniş bir kavram olsa da ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonunda temel öge mobilyalardır. Mobilya tasarımları modayla beraber yıldan yıla değişim göstermekte, teknolojik gelişimlerden direkt olarak etkilenmekte ve müşterilerin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir.

Dönemin modası ne olursa olsun dekorasyon onu yapan kişinin zevklerini yansıtmaktadır. Bu bakımdan bir evin nasıl dekore edildiği ev sahibinin zevklerini yansıtması açısından güçlü bir mesaj iletmektedir. Karmaşık bir dizim, uyumsuz renkler, kalitesiz malzemeler ile düşenmiş bir ev, sahibi kadar misafirini de rahatsız edecek, yoracak ve rahat hissetmesine engel olacaktır. Buna karşın sade ya da şatafatlı olsun uyumlu renk tonları ve kaliteli mobilyaların belli bir tarz çizgisinde kullanılması, daha ilk bakışta insanın içindeki estetik duygusunu ortaya çıkaracak, ev sahibi hakkında olumlu görüşlerin oluşmasına sebep olacaktır.

Mobilyalar evlerin yaşanabilir ortamlar olmasını sağlayan ana objelerdir. Mobilya olmayan bir ev hayal edebilir misiniz? Dolap, koltuk, sandalye, masa, kitaplık, karyola yani mobilyalardan mahrum bir ev kuşkusuz herkes için işlevsiz bir mekândan ibaret olacaktır. Etrafı çevreleyen ve üstü kapalı beton duvarlardan başka bir şey değil. Antik çağlarda evler yalnızca gecenin soğuğundan ve yırtıcı hayvanlardan korunmak için kullanılan basit yapılardı. Bu yapılar çoğunlukla yan yana dizilmiş, kapı ve pencere barındırmayan, yalnızca üst kısmında giriş ve çıkış için bir delik bulunan tek göz barınaklardı.

İnsanlar sadece geceleri uyumak için bu evlere girer, ev içinde sığınmak ve uyumak dışında herhangi bir faaliyette bulunmazlardı.

İnsanlığın nüfus artışı, toplumun ve kültürlerin gelişmesi, teknoloji ve şehirleşme evlerin önemini ve işlevlerini arttırdı. İnsanlar kapalı mekânlarda sosyalleşmeyi, çalışmayı ve vakit geçirmeyi tercih eder hale geldi. Bütün bu tarihi gelişim evlerin daha konforlu, işlevsel ve insanın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek potansiyele sahip olması gerekliğini doğurdu. Mobilyalar da bu ihtiyaçların karşılanmasında en temel araçlardan birisi olarak, hayatlarımızdaki vazgeçilmezlerden birisi olmayı başardı. Modern dekore edilmiş evlerde odalar ve alanlar belli ihtiyaçların giderilmesi için özelleşmiş alanlardır.

Uyumak için başka, yemek için başka, dinlenmek ve sohbet etmek için başka, çalışmak için başka bir odaya ihtiyaç duyarız ve bu odaların dekorasyonlarını da tam olarak işlevlerine uygun şekilde yaparız. Yemek yemek ve yemek pişirmek için mutfak dolapları ve yemek odası takımları, dinlenmek ve çevremizdeki insanlarla sohbet etmek için oturma grupları ve yaşam üniteleri, uyumak ve güne hazırlanmak için yatak odası takımları ve gardıroplar.

Modern insanın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek modern mobilyaların tüm bu işlevlerinin yanında insanın zevklerine de hitap etmesi beklenmektedir.

Doğrucan Mobilya 25 yıldır mobilya sektöründeki yükselişini müşterilerinin ihtiyaçları yanında zevklerini ve bütçelerini de önemseyen mobilyacılık anlayışına borçlu. Açtığımız 12 mağazanın, tasarım harikası ve kaliteli mobilyalara müşterilerimizin daha kolay ulaşabileceği ve alışverişlerini rahatlıkla gerçekleştirebileceği yerlerde olmasına özen gösterdik. Bu ilkeler doğrultusunda mağaza sayımızı arttırmaya hızla devam ediyoruz. Ege'nin doğru kararı Doğrucan Mobilya, İzmir'in sanayi ilçesi Çiğli'de de bir Doğrucan Mobilya mağazası ile hizmet vermekte.

Türkiye'nin en önemli sanayi bölgelerinden birisi olan Çiğli, bu özelliğinin yanında Avrupa'nın en büyük Doğal Yaşam Parkı ve içinde 589.672 tür bulunan İzmir Kuş Cenneti'ne de ev sahipliği yapmaktadır. İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan Doğrucan Mobilya Çiğli mağazasına ulaşım için üç farklı alternatif bulunmaktadır. Doğrucan Mobilya Çiğli mağazasına özel aracınızla, İzban ya da Eshot ile ulaşabilirsiniz. Doğrucan Mobilya Çiğli mağazasına özel aracınızla ulaşmak için web sitemizde bulunan harita vasıtasıyla bulunduğunuz noktadan Doğrucan Mobilya Çiğli mağazasına en kısa yol tarifini alabilirsiniz.

Doğrucan Mobilya Çiğli mağazasına İzban vasıtasıyla ulaşmak için, İzban ‘Atasanayi' istasyonunda inmeniz yeterlidir. Doğrucan Mobilya Çiğli mağazasına Eshot otobüsleriyle ulaşmak için, 428, 446, 595, 800, 802, 820, 827, 853 numaralı Eshot otobüslerinden herhangi birisine binerek Çiğli ilçesinde bulunan ‘Santral' durağında inebilirsiniz. Yüzlerce çeşit mobilya, benzersiz kampanyalar, düğün paketleri ve daha bir çok fırsat için, ister size en yakın Doğrucan Mobilya mağazasına uğrayabilir isterseniz web sitemiz üzerinden online alışveriş yaparak tüm Ege bölgesine ücretsiz teslimat imkanıyla hayalinizdeki mobilyalara kavuşabilirsiniz.

Kategoriler

Kayıt Sil

Kayıt silinecek onaylıyor musunuz ?

Sepete Ekle

Sepet

Yükleniyor...

Adres Ekle

Sepet

Sepetinizdeki tüm ürünler silinecek onaylıyor musunuz ?