Bizde İNDİRİM Bitmedi!!! DÜĞÜN PAKETLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLARI DEVAM EDİYOR...
Balıkesir
Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00–20:30
Salı 09:00–20:30
Çarşamba 09:00–20:30
Perşembe 09:00–20:30
Cuma 09:00–20:30
Cumartesi 09:00–20:30
Pazar 10:30–20:00

Balıkesir Mobilya Türkiye'de Mobilyacılık Mobilyacılık sektörü Türkiye'de en köklü endüstri alanlarından biridir. İstikrarlı bir şekilde gelişimini devam ettirmekte ve geleneksel çalışma yöntemlerinden kopmadan, yeniliklere kapılarını açmaktadır. Özellikle Anadolu'da, genel olarak atölye tipi, küçük işletmelerde yapılan mobilyacılıkta, dönemsel izler taşıyan modellerden çağımızın trendlerine kadar çok çeşitli ürünler ortaya çıkar. Türkiye'deki sanayi bölgelerinde fabrikasyon tarzda üretim yapan firmaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Buna bağlı olarak büyük ölçekli firmaların sayısı da artış göstermiştir. Öncesinde satış hedeflerini yerele göre belirleyen firmalar artık büyük pazarlara hitap edebilecek hale gelmişlerdir. Büyük markaların artmasıyla birlikte ürün seçenekleri çoğalmış ve farklı akımlardan esinlenmiş, herkesin aradığını bulabileceği bir ürün yelpazesi ortaya çıkmıştır.

Firmalar arasında zamanla meydana gelen rekabet sayesinde mobilya fiyatlarında da müşterilerin alım gücüne olumlu etki eden, farklı alternatifler oluşmuştur. Eski zamanlarda orman ürünlerinin fazla olduğu yerlere kurulan mobilyacılık endüstrisi, günümüzde pazarın yoğunlaştığı bölgelerde de toplanmıştır. Sanayi bölgesi olarak nitelendirdiğimiz şehirlerde mobilya sektöründeki istihdam payı yüksektir. Marmara'da, İstanbul ve Bursa'nın mobilya sektöründeki öncülüğünü Balıkesir takip etmiştir. Ege'ye ve dolayısıyla İzmir'e de komşu olan Balıkesir, hem Anadolu'ya yapılacak satışlar hem de liman üzerinden yapılabilecek ihracat anlamında önemli bir konumdadır. Peki, Balıkesir'de mobilyacılık kavramı neleri kapsar ve sektörün Balıkesir'deki vizyonu nedir? Balıkesir'in Mobilya Sektöründeki Yeri Balıkesir, Marmara Bölgesi'nde yer alması, Bursa'ya ve İzmir'e yakın olması bakımından pazarın yoğunlaştığı önemli şehirlerdendir.

Zaman içinde sanayisinin gelişmesiyle, mobilyacılık da hem üretim hem satış anlamında hızlı bir ilerleme göstermiştir. Mobilyanın her dalında üretim yapılması sayesinde büyük bir alıcı kitlesine kapılarını açmaktadır. Özellikle çevre iller olmak üzere, mobilya sektörü iç ticarete yönelmiş bir durumda olsa da coğrafi konum ve üretim kalitesi açısından ihracata yakındır. Sanayi ve endüstri alanında gelişmekte olan Balıkesir'de, mobilya sektörünün çoğunluğunu atölyede üretim yapan, küçük işletmeler oluşturmaktadır. Küçük bir imalathane olmalarına rağmen yenilikleri takip eden firmalar, müşterinin her türlü isteğini karşılayabilecek mobilya üretebilirler. Uzun yılların verdiği teknik bilgi ve deneyimleri sayesinde üreticiler, farklı formlara sahip mobilyaları kolaylıkla imal edebilirler. Balıkesir'in mobilyacılık konusunda en önemli özelliklerinden biri de mobilya sektörünün bütün dalları için uzmanlaşmış firmalar bulunmasıdır.

Koltuk takımları, yatak odası, yemek odası ve oturma odası takımları gibi ev mobilyalarınız için ürün çeşitliliği sunan firmalar olduğu gibi büro mobilyaları alanında eksper olmuş firmaları da bulabilirsiniz. Balıkesir'de keresteyi işleme konusunda oldukça gelişmiş imalatçıların yanı sıra madeni mobilya ile ilgili kusursuz hizmet verebilecek üreticiler de barınmaktadır. Firmaların lojistik ve üretim aşamasında ihtiyaç duyduğu metal kasa, raf ve dolly gibi ürünleri imal eden bu üreticiler sayesinde sanayide kullanılan mobilya gereksinimlerine cevap verilmektedir. Büyük markalar, sektörün nabzını tutabilmek adına bütün mobilya merkezlerinde olduğu gibi Balıkesir'de de kendilerine yer edinmişlerdir. Küçük firmaların üretim maliyetini düşük tutmaları ve uygun bütçeli mobilyalar satabilmesi fiyat rekabetini ortaya çıkarmıştır. Mobilyacılıktaki bu çeşitlilik ve zenginlik Balıkesir'i önemli bir mobilya merkezi yapmıştır.

Mobilya Alışverişini Balıkesir'den Yapmanın Avantajları Evlenecek ya da evinizi yenileyecekseniz alınması gereken eşyalar büyük bir sorun olarak önünüzde durur. Bu eşyaların çoğunluğu mobilya gruplarından oluşmaktadır ve maliyeti yüksek ürünlerdir.

Mobilya alışverişinizde hem istediğiniz ürünleri bulabilmeniz hem de uygun ödeme koşullarından faydalanabilmeniz için yakınınızdaki mobilya merkezlerinden yararlanabilirsiniz. Balıkesir'e yakın bir yerde oturuyorsanız ve mobilya ihtiyacınız varsa çeşitlilik ve fiyat bakımından, mobilyacılıkta üretim ve satış alanlarında önemli bir nokta olan Balıkesir'den daha iyi bir yer bulamazsınız. Eviniz ya da iş yeriniz için mobilya alışverişini Balıkesir'den yapmaya karar verdiyseniz, kendi stilinizi tasarlama şansını elde ettiniz demektir. Müşteri olarak dekorasyonunuzu hazır mobilya grupları ile değil kendi tasarımlarınızla gerçekleştirmek istiyorsanız, imalathaneler sayesinde sizin çizgilerinizi taşıyan mobilyalara sahip olabilirsiniz. Seçtiğiniz mobilya modellerinin dolgusu, kaplamaları ve kırlentleri üzerinde rötuşlar yaparak evinizde özgün bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Evinizin ya da odanızın boyutlarına göre mobilyalarınızın ölçülerini özel olarak kestirebilirsiniz.

Aynı zamanda istediğiniz yapı malzemelerini seçerek mobilyanın maliyetini düşürebilirsiniz. Ancak bunu yaparken mobilyanın yeterince sağlam olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Vitrinlerde sürekli benzer ahşap modelleri görmekten sıkıldıysanız, Balıkesir'deki madeni mobilya kompetanlarının modern tasarımlarına göz gezdirmelisiniz. Bu modellerde ahşabın yerini alüminyum detaylar almıştır. Özellikle kafe, restoran gibi mekânlarınız için sağlam ve kolay temizlenebilir mobilyalar almak istiyorsanız madeni mobilya kategorisine ait her biri farklı ayrıntılarla dizayn edilmiş mobilya modellerinden yararlanabilirsiniz. Mobilya merkezlerinde alışveriş yapmanın en büyük avantajı son trend mobilyalara uygun ödeme koşulları ile sahip olabilmektir. Ürün ve üretim seçeneklerinin fazlalığı, firmalar arasında rekabet olması müşteri için en büyük avantaj haline gelmiştir. Bir çoğu kampanya dahilinde olan mobilya grupları ile evinizi çok ucuz fiyatlara döşeme imkanınız olur.

Balıkesir Mobilyacılar Çarşısı Balıkesir mobilyacılar çarşısı, Balıkesir'deki mobilyacıların bulunduğu, günümüzde de büyümeye ve gelişmeye devam eden düzenli bir alandır. Balıkesir'deki ürün seçeneklerini bir arada görebilmeniz ve fikir edinebilmeniz için ilk olarak ziyaret etmeniz gereken yerdir. Balıkesir şehir merkezine yakın bir yerde yer alan mobilyacılar çarşısında imalathanelere ve showroomlara yer verilmiştir. Büyük bir alana yayılmamış olmasıyla birlikte mobilyacılık hakkında doğru ve geçerli bilgiler alabileceğiniz bir bölgedir. Balıkesir sanayi bölgelerinde de yer yer mobilyacıların yoğunlaştığı alanları keşfedebilirsiniz. Balıkesir merkezinde ve ilçelerindeki çok büyük olmayan mobilya siteleri çok sayıda küçük, imalatçı firma içermektedir. Firmaların fazlalığı ve birçoğunun üretici olması, Balıkesir ve civarındaki herkese uygun ve ucuz fiyatlı mobilya alabilme imkânı sağlamıştır. Doğrucan Mobilya Balıkesir Mağazası Ege'de, özellikle İzmir'de mobilya alışverişlerinin vazgeçilmez adresi Doğrucan Mobilya'nın Marmara'ya kapılarını açtığı yer Balıkesir mobilya mağazasıdır.

Kaliteli ürünleri ve uygun ödeme şartlarıyla Balıkesir'de de mobilyanın aranılan ismi Doğrucan'dır. Doğrucan Mobilya indirimleri, kampanyalı mobilya grupları ve düğün paketleriyle Balıkesir ve çevresindeki birçok kişinin tercih sebebi olmuştur. Evlenecek olanlar için sunduğu kampanyalı düğün paketleri ile evin ihtiyacı olan mobilyaların birçoğunu aynı anda satın alabilme olanağı sağlamıştır. Yatak odası, yemek odası, oturma odası veya salon takımlarını bir arada barındıran kampanyalı düğün paketleri sayesinde üç odanızı birden döşeyebilirsiniz. Beyaz eşyalı düğün paketleri ile bütün alışverişinizi tek bir noktadan tamamlayabilirsiniz. Kaliteli ürünleri, her bütçeye uygun fiyatları ve güvenilir alışveriş garantisi ile Doğrucan Mobilya bulunduğu bütün mobilya sitelerinde de önde gelen markalardan biri olmayı başarmıştır. Mobilyacılığın önemli noktalarından biri olan Balıkesir'de Doğrucan Mobilya'nın yüzlerce çeşit ürününü bire bir inceleme şansı yakalayabilirsiniz.

Haftanın her günü hizmetinize açık olan mağazada profesyonel çalışma kadrosundan ürünler hakkında bilgiler alabilir, istediğiniz kriterlerdeki mobilyalara yönlendirilirsiniz. Geniş bir alana kurulmuş olan Doğrucan Mobilya Balıkesir Mağazası kaliteli ve sağlam mobilya arayanlara bütçe dostu fiyatları ile yardımcı olmaya devam etmektedir. Doğrucan Mobilya Balıkesir mağazasının açık adres bilgilerine ve harita üzerinde gösterimine sayfanın üst kısmından ulaşabilirsiniz. Ege bölgesinde hızla büyüyen Doğrucan Mobilya, Balıkesir Mağazası'yla Balıkesirlileri de yüksek kalite ve uygun fiyatla tanıştırıyor. Doğrucan Mobilya Balıkesir Mağazası'na mutlaka uğrayın!

Kategoriler

Kayıt Sil

Kayıt silinecek onaylıyor musunuz ?

Sepete Ekle

Sepet

Yükleniyor...

Adres Ekle

Sepet

Sepetinizdeki tüm ürünler silinecek onaylıyor musunuz ?