Bizde İNDİRİM Bitmedi!!! DÜĞÜN PAKETLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLARI DEVAM EDİYOR...
Aydın
Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00–20:30
Salı 09:00–20:30
Çarşamba 09:00–20:30
Perşembe 09:00–20:30
Cuma 09:00–20:30
Cumartesi 09:00–20:30
Pazar 10:30–20:00

Aydın Mobilya Türkiye'de Mobilya Pazarı Türkiye'de mobilyacılık sektörünün yoğunlaştığı bölgelere baktığımızda orman işletmeciliğinin ve ağaç, kereste gibi ham madde işleme endüstrisinin geliştiği ya da uygun pazar ortamı olan yerler olduklarını görürüz. Ancak belirli şehirlerdeki mobilya endüstrisi için ayrılmış organize sanayi bölgeleri haricinde, birçok şehirde mobilyacılık, az sayıda küçük imalathane ve büyük markaların satış mağazaları ile sınırlı kalmıştır. Ege Bölgesi'ni ele alırsak, en büyük mobilya üretim ve satış merkezi İzmir, Menderes'te yer alan Kısıkköy Mobilya Şehri'dir. Ege'de diğer illerde mobilya imalatı fazla gelişmemekle birlikte her biri büyük bir pazar oluşturmaktadır.

Günümüzde mobilyalar evin en temel ihtiyaçlarındandır. Nüfus yoğunluğunun ve kentselleşmenin hızla gelişmekte olduğu Ege'de, yeni ev kurulması oranının yükselmesiyle mobilya ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır. Bu durum da Ege Bölgesi'ni mobilya sektörü konusunda Türkiye'nin önemli satış noktalarından biri yapmaktadır. Mobilya üretiminde yeterince gelişmese de mobilya ticareti için müsait bir pazarlama alanı olan şehirlerden biri de Aydın'dır. Ege Bölgesi'nin önemli koordinatları üzerine kurulmuş şehir, birçok işletme ve farklı iş dalları için uygun bir pazardır. Aydın'da Mobilyacılık Ege Bölgesi'ndeki diğer bütün illere komşu olan, Herodot'un "En güzel gökyüzünün altı ve en güzel iklimin bulunduğu yer" dediği Aydın, tarım ve turizm alanındaki gelişmişliği ile ünlüdür.

Aynı zamanda popülasyon yoğunluğunun fazla olması nedeniyle tüketim potansiyeli yüksek bir şehirdir. Yaz turizminin gelişmiş olması sayesinde mevsimlik olarak nüfus çok daha yüksek sayılara ulaşmaktadır. Kuzeyinde bölge sanayisinin en gelişmiş noktası İzmir, güneyinde ise kendisi gibi turizm merkezi olan Muğla yer almaktadır. Bu iki önemli konum arasında yer alması da ticaret potansiyelini artırıcı yönde etki yapmıştır. Tarımdaki gelişmeler, turizm kaynaklarının doğru kullanımı ve kritik bir coğrafi konumda bulunması sayesinde Aydın, güçlü bir ekonomiye sahip olmuştur. Buna bağlı olarak alım gücü yüksek bir Aydın halkı ortaya çıkmıştır. Türkiye'deki en yaşanılası yerlerden olan Aydın, birçok sektörde olduğu gibi mobilyacılık için de en uygun pazarlardan biridir.

Küçük, yerel markaların sergilerinden büyük firmaların makro vitrinlerine kadar çok sayıda mağazaya ev sahipliği yapar. Yerel mobilya firmaları genel olarak perakende satış yapan ve ürünleri hazır alıp sadece satışıyla ilgilenen işletmelerdir. Aydın'da üretici firma sayısı epey azdır. Mevcut bulunan üreticilerden bir kısmı ise ev dekorasyonu mobilyaları yerine doğramacılık ve mutfak, banyo dolapları üzerine çalışmaktadır. Bu da, Aydın'da yaşıyorsanız ve kendi tasarımınızı imal ettirmek istiyorsanız, büyük firmaların mağazalarıyla görüşüp benzer motifleri yakalamaya çalışmanız ya da farklı mobilya şehirlerine yönelmeniz gerektiği anlamına geliyor. Ancak trendleri takip etmekten hoşlanan ve belirli tarzlar üzerine yoğunlaşmayı sevenlerdenseniz büyük mağazaların özenle dizayn edilmiş ürün ve ürün grupları arasından seçimler yapabilirsiniz.

Aydın'da Kriterlerinize Uygun Mobilya Alışverişi Onlarca mobilya markasına ait ürünleri inceleme fırsatı bulabilen Aydınlılar, özellikle küçük firmaların fiyatlarını etkileyen rekabetten yararlanabilme imkânına sahiptir. Ancak bu konuda mobilyanın sağlamlığı, alışverişin güvenirliği gibi hususlara dikkat edilmesi gerekir. Ürün çeşitliliği arasından en ucuzunu alma çabasına girip kısa bir süre sonra tekrar mobilya yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden uzun yıllar kullanabileceğiniz mobilyalar ve zorlanmadan ödemelerini tamamlayabileceğiniz bir alışveriş için ürünler hakkında doğru bilgi alabileceğiniz ve itimat edebileceğiniz markalara ve firmalara eğilim göstermenizde fayda vardır. Peki, Aydın'da yapacağınız bir mobilya alışverişinde uzun süre kullanabileceğiniz sağlamlıkta, fiyatlarının yüksek olmadığı, ödeme ve servis koşullarında anlaşabileceğiniz bir markaya nasıl karar verebilirsiniz?

Öncelikle ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olamayacağınız işletmelerden uzak durmanız gerekir. Zira satın alma işleminin ardından ürünlerinin arkasında durmayan bir satıcıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bilindik markalardan alışveriş yapmak bu durum için kurtarıcınız olabilir. Aydın, neredeyse bütün mobilya markalarının ürünlerine ulaşabileceğiniz bir pazardır. Mobilya çeşitliliğinin size en büyük avantajı ise bütün kampanyaları değerlendirebilme şansı yakalamanız olacaktır. Birçok markanın ürününü bir çatı altında toplayan mağazalar ile de karşılaşabilirsiniz. Bu tip mağazalarda genel mobilya trendlerine ait çok satan modelleri görebilirsiniz. Özel ve farklı tasarımlar arıyorsanız sadece kendi markasına ait modelleri sergileyen mağazalar üzerinden gitmelisiniz. Değişik stilleri inceleme ve özgün dekorasyon yapabilme kapılarını bu şekilde açarsınız. Aydın Mobilya Kampanyaları Evinizin hangi odası için mobilya alacak olursanız olun, fazladan ödeme yapmamak için mutlaka kampanyaları takip etmelisiniz. Az sayıda ya da sadece bir grup mobilya alacaklar için belirli ürünler üzerinde yapılan indirimler yardımcı olacaktır.

Örneğin; koltuk takımına ihtiyacınız varsa TV ünitesini de takımınızla birlikte almak size daha avantajlı fiyatlar sağlayabilir. Hem koltuk takımınızı hem de TV ünitenizi çok daha ucuz fiyatlarla yenilemiş olursunuz. Yeni evlenecek ya da evini yenileyecekler için ise fiyat konusunda en fazla yardımcı olacak kampanyalar, düğün paketleridir. Yemek odası, yatak odası ve salon ya da oturma odası takımını bir arada alabilmenizi sağlayan kampanyalı düğün paketleri sayesinde fazla zaman harcamadan, bütçenizi aşmayacak bir alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı ürün grupları içeren paketler arasından seçim yapabilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi gereksinimlere de cevap veren beyaz eşyalı paketler ile kolay ve hesaplı alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Uygun fiyatları ve her türlü alıcıya hitap edebilen kampanyalı ürünleri ile Doğrucan Mobilya da Aydın mağazasında hizmet vermektedir. Doğrucan Mobilya'nın mobilya gruplarındaki indirimlerinden ve kampanyalı paketlerinden yararlanmak için Doğrucan Mobilya Aydın mağazasına gelebilirsiniz. Doğrucan Mobilya Aydın Mağazası Mobilya'da güvenilir alışverişin adresi, stilinizin temsilcisi Doğrucan Mobilya, ürünlerini yakından inceleme ve müşterilerini bilgilendirme hizmetini Aydın'da da vermeye devam ediyor.

Geniş mağazası içinde onlarca çeşit mobilya ve aksesuarlarıyla, Aydınlılara kaliteyi sunuyor. Doğrucan Mobilya Aydın Mağazası'nda kampanya fırsatlarından yararlanarak, piyasanın çok altında fiyatlara, son trend mobilyaları evinize götürebilirsiniz. Hem mobilya grubu hem de tek parça mobilya alışverişlerinizde Doğrucan Mobilya indirimlerinden ve outlet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aklınızdaki tarzı ve dekorasyonu yaratabileceğiniz mobilyaları Doğrucan Mobilya'nın Aydın mağazasındaki ve kataloglarındaki ürünler arasından seçebilirsiniz. Her bir stil için özenle hazırlanan mobilyalar ile sizin için en uygun dizaynı ortaya koyabilmeniz mümkün. Doğrucan Mobilya mağazalarından mobilyaların yanı sıra dekoratif aksesuarlar da edinebilirsiniz. Kusursuz bir dekorasyon için ihtiyacınız olan ne varsa Doğrucan Mobilya'da bulabilirsiniz. İşinde uzman ve Doğrucan Mobilya'nın çalışma ilkelerine bağlı, profesyonel ekibi sayesinde mobilyalar hakkında merak etiğiniz sorulara cevap alabilir, alışverişiniz sırasında dekorasyon danışmanlığından da yararlanabilirsiniz. Muğla yolu üzerinde, Migros'un karşısında yer alan Doğrucan Mobilya Aydın Mağazası'na ulaşım oldukça kolaydır. Hafta içi ve Cumartesi 09.00 - 20.30, Pazar günü ise 10.30 - 20.00 saatleri arasında olmak üzere haftanın yedi günü Doğrucan Mobilya Aydın Mağazası'nı ziyaret edebilirsiniz.

Kategoriler

Kayıt Sil

Kayıt silinecek onaylıyor musunuz ?

Sepete Ekle

Sepet

Yükleniyor...

Adres Ekle

Sepet

Sepetinizdeki tüm ürünler silinecek onaylıyor musunuz ?