Bizde İNDİRİM Bitmedi!!! DÜĞÜN PAKETLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLARI DEVAM EDİYOR...
Hakkımızda

Mobilyada kalitenin ve özgünlüğün adresi: Doğrucan

Ege Bölgesi’nin en büyük yerli mobilya markası olan Doğrucan Mobilya, seçkin ve güvenilir üreticilerin aynı zamanda da farklı moda akımlarının temsilcisi olan özgün duruş sergileyen ürünlerin ekonomik fiyat ve kampanyalarla müşterilerle buluşmasını sağlayarak Türkiye’nin dört bir yanında tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Mobilyada outlet kavramını sektöre kazandıran ilk firma olan Doğrucan Mobilya, 14 farklı mağazası ile 25 yıllık mobilyacılık tecrübesini müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye'nin öncü üreticileriyle yaptığı anlaşmalarla, yeni evlenen çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere, kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatlı kampanyalar hazırlayan Doğrucan Mobilya'da, evinizin birçok ihtiyacını tek bir paketle elde edebilirsiniz.

Doğrucan mobilya, Ege Bölgesi'ne yönelik (Balıkesir ve Çanakkale dahil) ücretsiz teslimat ilkesi, Türkiye'nin her yerinde geçerli olan ücretsiz depolama hizmeti ve 2+5 yıl garanti imkanıyla güvenilir bir mobilya alışverişi yapabileceğiniz en doğru adrestir. Mağazalarımız hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Kayıt Sil

Kayıt silinecek onaylıyor musunuz ?

Sepete Ekle

Sepet

Yükleniyor...

Adres Ekle

Sepet

Sepetinizdeki tüm ürünler silinecek onaylıyor musunuz ?