5 üzerinden 5
3123.60TL
5 üzerinden 0
5723.64TL
5 üzerinden 0
4489.80TL
5 üzerinden 5
4489.80TL
5 üzerinden 5
2890.00TL
%14
5 üzerinden 0
5130.58 TL   4389.78TL
%11
5 üzerinden 0
5085.32 TL   4522.92TL
5 üzerinden 5
3414.00TL
5 üzerinden 4
5512.00TL
5 üzerinden 0
5184.00TL
5 üzerinden 0
3832.00TL
5 üzerinden 0
9950.00TL
5 üzerinden 0
5182.22TL
5 üzerinden 0
5568.96TL
5 üzerinden 0
4640.80TL
5 üzerinden 0
4302.00TL
5 üzerinden 0
6656.00TL
5 üzerinden 0
4197.68TL
5 üzerinden 0
4304.00TL
5 üzerinden 0
4658.00TL

Koltuk Takımları

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezlerinden koltuk takımları, duruşu ve konforuyla salon ve oturma odalarının tarzını oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra çalışma odasında, bahçede veya balkonda kullanabileceğiniz tekli koltuklarla da (berjerler) evinizin kullanım konforunu artırabilirsiniz. Günümüzde farklı akımların etkisiyle çok geniş bir yelpazede koltuk takımı seçenekleri bulunmaktadır. Bu çeşitlilik içinde karar verirken kendi ihtiyaçlarımıza ve tarzımıza en uygun koltuk takımını seçmeye dikkat etmeliyiz. Evin genişliğine uygunluğu, karakterinizi yansıtması, kolay temizlenebilir olması, malzemenin sağlamlığı göz önünde bulundurarak şıklığı evinize taşıyabilirsiniz.

Satın alma rehberi

Sağlamlık ve kanserojen olmayan hammadde

Koltuk takımlarında aranılacak olan ilk özellik mobilyanın sağlamlığı ve sağlık kriterlerine uygun olması durumudur. Doğrucan Mobilya kaliteli malzemeleriyle güven içinde kullanabileceğiniz mobilyaları size sunmaktadır. Sonrasında sıra evin konseptine yakışır, ister şık ister sade tarzda beğendiğiniz modele karar vermeye geliyor.

Kumaşın kalitesi önemlidir

Koltuk takımı bakarken asla geri plana atılmaması gereken bir husus da kumaş kalitesidir. Koltuğun tarzı kadar rahat temizlenebilmesi de önemlidir. Leke tutmayan, kolayca silinebilen koltuklar size de rahatlık sağlayacaktır. Özellikle çocuklu ailelerde daha çabuk kirlenebilen koltukların zorlanmadan temizlenmesi için kumaşın türü ve fermuarlı, çıkarılabilir kılıflarının olması çok büyük avantaj sunmaktadır.

Koltuğun rengine dikkat

Koltuk takımlarında göz ardı edilmemesi gereken noktalardan biri de hiç şüphesiz renk seçimidir. Genellikle uyumu aynı ve yakın renkleri bir araya getirdiğimizde yakalayacağımızı düşünürüz. Oysa bu şekilde seçilen oturma takımları çoğunlukla kendini gösteremez. Zıt renklerin kombinasyonu kullanılarak karar kılınan modeller daha iyi sergilenebilir. Siyah beyaz ağırlıklı modellerde oluşturduğunuz bir tarz varsa koltuk kumaşları gri tonlarda tercih edilebilir. Kahve tonlarında dekorasyon ağırlıktaysa kumaş seçimi sütbeyaz tonlarında daha göz alıcı olacaktır. Eğer bahar esintilerini salonunuza taşımak istiyorsanız beyaz rengi arka plana alıp pembe, yeşil ve mavinin tonlarını ön plana çıkarabilirsiniz.

Koltuk takımı fiyatları

Yukarıdaki bahsettiklerimizi de dikkate alarak kendi zevkinize uygun modeli bulduğunuzda koltuk takımı fiyatları sizi endişelendirebilir. Özellikle yeni evlenen ve evini yenilemek isteyenler için kampanyalı paketler ve indirimli ürünler aranmaktadır. Doğrucan Mobilya’nın herkesin zevkine hitap edeceği çeşitli tarzlardaki oturma gruplarına göz atarsanız sizi yansıtan mobilyayı en uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Tasarımlar

Avangard koltuk takımları

Hem klasik sevip hem de sadelik isteyenlerdenseniz son zamanların trendi avangard koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz. Avangard takımlar modern çizgilere sahip, biraz daha sadeleşmiş, işleme ve oyma oranı diğer klasik oturma takımlarına nazaran azaltılmış ve beyaz rengin egemen olduğu bir mobilya akımıdır. Klasik mobilyalardan daha hafif olması da taşınması açısından kolaylık sağlar. Minimalist bir hava yaratmak istiyorsanız zarif motifleriyle Avangard koltuk takımlarını düşünebilirsiniz.

Klasik koltuk takımları

Hala en çok tercih edilen klasik oturma grupları, görkemli ve gösterişli stillerde bir salon yaratmak istiyorsanız size istediğinizi verecektir. Klasik takımlar oymalı işçilikler ve koyu pastel tonlu modellerden oluşur. Evin bütününde sadelik hakimse modernize edilmiş tarzda klasik mobilyalarla evin tarzıyla çelişmeden uyumu yakalayabilirsiniz.

Modern koltuk takımları

Modern koltuk takımları klasik takımlara göre daha canlı, daha yenilikçi ve daha açık renklere sahip koltuk takımlarıdır. Üçlü koltuk ve iki adet tek koltuk (berjer) ya da ikili ve üçlü koltuklardan oluşur. Modern koltuk takımları yeni neslin isteklerini tatmin edici birçok çeşidiyle piyasada en kolay bulunabilen modelleri barındırmaktadır.

Köşe koltuk takımları

Modern oturma grupları içerisinde en rağbet gören köşe koltuk takımları, geniş alan yaratmak açısından birebirdir. Köşe takımları odada bir merkez alanı yaratacağından hem sıcak bir hava oluşturacak hem de diğer dekorasyon malzemelerinizle eve ışıltı katmanız için size yer imkanı sunacaktır. Oturma odanızın hacmine göre büyük veya küçük ebatlı takımlarla ferahlık yaratmak sizin elinizde. Geniş bir salonunuz varsa ebat olarak daha hacimli köşe takımlarını tercih edebilir salonunuza zenginlik katabilirsiniz.

Doğru adres

Hayallerinizdeki şıklığı ve estetiği oturma odanıza taşımanın Doğrucan Mobilya’nın koltuk takımları ile daha kolay ve rahat olduğunu siz de göreceksiniz. Farklı tarzda çeşit çeşit modelleri ile salonunuzda ve oturma odanızda dilediğiniz konsepte uygun yaşam alanı yaratmak istiyorsanız Doğrucan Mobilya sizin için doğru adres. Tek yapmanız gereken ihtiyacınıza ve zevkinize hitap eden koltuk takımına karar vermek ve mağazalarımızla iletişime geçmek.


Ücretsiz
teslimat

Daha fazla bilgi

Ücretsiz
montaj

Daha fazla bilgi

Güvenli
alışveriş

Daha fazla bilgi

2+5 yıl
garanti

Daha fazla bilgi

25 yıllık
deneyim

Daha fazla bilgi