İletişim Bilgileri

  •  Sarayaltı Mh. Celal Bayar Cd. No:7Merkez/Uşak
  •  (276) 222 22 99
  •  usak@dogrucan.com
  •  Google+ Uşak

Çalışma Saatleri

  •  Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 20:30
  •  Pazar - 10:30 - 20:00

Uşak Mobilya Mağazası

Uşak, Ege Bölgesi'nin İç Anadolu'ya geçiş yaptığı bölgede bulunan ülkemizin güzide şehirlerinden biridir. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Uşak; Hititlerden Perslere kadar milattan öncesindeki Anadolu uygarlıklarının yerleşim alanı olmuştur. Milattan sonra, önce Bizansın ardından Selçuklu Devletinin himayesi altında bulunmuş ve bu süreçte farklı kültürlerin etkisiyle kendisine zengin bir tarih yaratmıştır. Tarihi ve doğal zenginliklere sahip olmasına rağmen tesis azlığı ve yetersiz tanıtım nedeniyle turizm sektörü Uşak'ta yeterince gelişememiştir. Yine de Uşak'ta her yıl Nisan ayında Türkiye genelinde cirit müsabakaları düzenlenmekte ve hatırı sayılır düzeyde turist çekmektedir. Ayrıca Uşak'ta el sanatları olarak halıcılık ve kilimcilik ön plana çıkmaktadır.

Uşak ilimiz Ege Bölgesinde bulunsa da daha çok karasal iklim etkisinde kalmıştır. Doğal bitki örtüsü de karasal iklimin etkisinde şekillenmiştir. Çok çeşitli ağaç türlerinin olduğu ormanlara sahiptir. Elbette bitki örtüsünün yanı sıra farklı iklim tipleri yaşanılan şehirler, evlerin mimarisini ve kullanılan malzemeyi de çeşitlendirir.

Uşak'ta Mobilyacılık

Uşak, Türkiye'de ilk sanayi kuruluşlarının ortaya çıktığı illerden biridir. Cumhuriyet'in ilk yıllarında kurulan ve ilk özel yatırım olan Uşak Şeker Fabrikası ile sanayi şehri konumuna ulaşmıştır. Halıcılık ve dokuma sektöründe de dış pazara yönelik üretimini gün geçtikçe arttırmaktadır. İlde üretim yapan başlıca sanayi tesislerinde deri, seramik, elyaf, battaniye ve halının her çeşidi üretilmekte ve pazarlanmaktadır. Halkının ticarete ve üretime olan ilgisi sayesinde birçok alanda Türkiye sanayisine katkıda bulunan Uşak, mobilya sanayisinde de kendini göstermektedir. İl merkezinde bulunan Uşak Sanayi Bölgesinde ve küçük sanayi sitelerinde mobilya üretim yerleri ve birçok sayıda küçük mobilya imalatçısı bulunmaktadır. Mobilya alışverişi için başka alternatif düşünmek zorunda kalmadan bu tarz mobilya imalatçıları değerlendirilebileceği gibi kişisel zevklere göre çeşitli sunumlar içeren endüstriyel mobilya mağazaları da Uşak'ta yer almaktadır. Uşak halkı ve çevre yerleşim yerlerindeki müşteriler, talebe uygun mobilya arayışlarına Uşak'ta cevap bulabilirler. İster en baştan kendi tasarladıkları mobilyaları atölyelerde yaptırtabilir, ister indirim ve kampanyalarla bezeli mobilya mağazalarında tarzlarına en uygun gelen ürünü seçebilirler.

Doğrucan Mobilya Uşak Mağazası

Doğrucan Mobilya'nın İzmir merkezde açılan şubelerinden sonra Ege'deki birçok ilde açtığı şubelere eklenen seçkin mobilya mağazası olarak 2015'te Uşak Doğrucan Mobilya Mağazası hizmete girdi. Böylelikle sadece İzmir'in değil Ege'nin de mobilya devi olduğunu göstermeye devam ediyor. Uşak'ta ilk Doğrucan mobilya mağazasının açılışına Uşak halkı tarafından yoğun bir katılım ve ilgi gösterilmiştir. Kurdele kesiminin ardından ilk gün indiriminin ve kalitesinin bilinmesinin de etkisiyle küçük çapta bir izdiham yaşanmıştır. Önceliğin müşteri memnuniyeti olduğu Doğrucan Mobilya, Uşak'ın işlek caddesi Celal Bayar Caddesi üzerinde Uşaklılara hizmeti ve kaliteyi sunmayı amaç edinmiştir. Güler yüzlü çalışanlarının hizmet anlayışıyla gönlünüze göre mobilyaları ve mobilya takımlarını Uşak Doğrucan Mobilya mağazasında beğenip evinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. Geniş mağazasında dilediğinizce gezip kişiliğinize ve evinizin havasına en uygun mobilyaları gördüğünüzde bu kaliteden vazgeçemeyeceksiniz. Mağazanın çalışma ekibi kararsız kaldığınız durumlarda size en uygun mobilyaları sunup, alanında uzman olmanın verdiği bakış açısıyla size ihtiyaçlarınız ve sorularınızda içtenlikle yardımcı olacaklardır. Bunların yanı sıra mağazamızda trendlere ve türlü mobilya akımlarına uyum sağlayan dekoratif aksesuarlar evinizin bütünlüğünü sağlamakta size yardımcı olacaktır. Haftanın yedi günü hizmete açık Uşak Doğrucan Mobilya Mağazasını uygun zamanlarınızda ziyaret edebilirsiniz.

Doğrucan Mobilya'dan Alışveriş Yapmanın Avantajları

Evinizi ya da iş yerinizi yeni baştan yenilemeyi düşünüyorsanız veyahut yeni bir yaşam alanı yaratmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birçok husus olacaktır. Kaliteli, sağlıklı mobilya seçimi ve hangi tarzda mobilyalarla evinizi şekillendireceğiniz kafanızı kurcalayacak durumlardır. Doğrucan Mobilya sağlık kriterlerine uygunluğu ve kaliteli malzemeleriyle size beklentinizin de üstünde seçenekler sunacaktır. Ürünlerindeki çeşitlilikle aradığınız stillerde mobilyaları evinize kişiliğinizi yansıtmanızda yardımcı olacaktır. Tüm isteklerinizi karşılayacak yelpazede mobilya sunumuna karşılık elbette en çok kafa kurcalayan sorun da bütçeye uygun olup olmama sorunsalıdır. İşte tam bu noktada Doğrucan Mobilya diğer mobilya mağazalarının önüne geçmektedir. Kaliteyi en uygun fiyata müşterisine sunma sloganıyla yola çıkan firmamız yüzünüzü bu konuda da güldürecektir. Yeni evli çiftler, evini yenilemeyi düşünenler için kampanya paketleri, düğün paketleri seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca beyaz eşyalı kampanya paketleri ile buzdolabınızı, çamaşır makinenizi, bulaşık makinenizi de mobilyalarınıza ek olarak uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Doğrucan Mobilya mağazalarını ziyaret ettiğinizde sizin zevkinizi, sağlığınızı ve bütçenizi en az sizin kadar düşünen en doğru mobilya mağazası olduğunu göreceksiniz.

Doğrucan Mobilya Uşak Mağazası'na Ulaşım

Doğrucan Mobilya Uşak mağazası, Uşak il merkezinin işlek caddesi olan Celal Bayar Caddesinde, Sarayaltı Mahallesinde hizmet vermektedir. Detaylı adres bilgilerine haritamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mobilya alışverişi için en doğru yerde olduğunuzu hissetmek istiyorsanız sizi haftanın yedi günü açık olan Uşak Doğrucan Mobilya şubemize bekleriz.


Ücretsiz
teslimat

Daha fazla bilgi

Ücretsiz
montaj

Daha fazla bilgi

Güvenli
alışveriş

Daha fazla bilgi

2+5 yıl
garanti

Daha fazla bilgi

25 yıllık
deneyim

Daha fazla bilgi