Doğrucan Mobilya, mobilya konusundaki 25 yıllık deneyimiyle Ege'nin en popüler ve yaygın mobilya ağını, siz değerli müşterilerimizin desteğiyle kurdu. Sizden aldığı güçle yeni mağazalar açmaya, uygun fiyatlı mobilya kampanyalarını, çeşit çeşit mobilya modellerini milyonlarca insana ulaştırmaya devam ediyor.


Görüşünüzü bizimle paylaşın

captcha

Merhabalar, Gaziemir'de bulunan mağazanızdan aldığımız ürünler bugün elimize ulaştı. Mağazanıza ilk girişte biraz tereddüt ile yaklaştık daha önce başımızdan talihsiz bir olay geçtiği için. Satış danışmanı olarak yanımıza çok güler yüzlü bir beyfendi geldi. Daha sonra adının Süleyman Ünal olduğunu öğrendik ( Hatta sizin mağazalarda bu yakışıklı arkadaşa KİTAPÇI diyorlarmış). Bizi zaten ilk burdan vurdu. Eşimle ikimiz tam birer kitap delisiyiz ki aldığımız ürünlere bakarsanız iki kitaplık olduğunu görürsünüz. Sevgili Süleyman öncelikle daha önce yaşadığımız talihsizliğin sizin mağazalarınızda asla olmayacağını çünkü firma kuralları ve firma sahiplerinin bu konuda çok hassas olduğunu anladık. Herşeyden önce kendi çalışanlarının arkasında durarak bunu gösterdiğini gayet iyi belirtti. Daha sonra mağazanızı 3 saate yakın defalarca gezdik, ürünlerimizi seçtik ve anlaşmamızı yaptık. Ve tam belirlendiği gün arandık ertesi gün de ürünlerimiz elimize ulaştı. Ürünler beklediğimden daha güzel oldu evimde. Sadece kitaplığın birinde teşhir olması kaynaklı küçük bir problem yaşandı ama çözümlemeleri birkaç saat içinde olunca bu da bizim nazar boncuğumuz oldu. :) En azından servis kalitesi ve hızını da görmüş olduk. Başta KİTAPÇI SÜLEYMAN'IMIZ OLMAK üzere, showroom un güleryüzlü müdürü, evimize gelen kurulum ekibinize ve tüm Doğrucan ailesine kocaman Teşekkürler. Bizi çok memnun ettiniz. İyi ki varsınız. GAMZE & HAYREDDİN KARAYEL

Gamze & Hayreddin Karayel, Serbest Meslek, İzmir

Doğrucan Mobilya'nın ürün ve hizmet kalitesi çok iyi. Çalışanlarının ilgisi ve müşteriye olan saygıları çok hoşuma gitti. Doğrucan markasını çevremdeki insanlara tavsiye edeceğime emin olabilirsiniz.
Teşekkürler Doğrucan.

Muhammet Adem Pekdemir, Esnaf, İzmir

İstanbul'dan İzmir'e tayinim çıkması sebebiyle yeni bir ev kurmam gerekiyordu. ilk iş olarak dairemi tuttum. Tüm mobilyalarımı tavsiye üzerine gitmiş olduğum Yeşilova mağazanızdan aldım. Satış temsilcilerinin güler yüzlü ve çok ilgili olmaları beni çok mutlu etti ayrıca işlerinin uzmanları. Ürün kalitesi çok başarılı, müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar.
Marka olmanın tüm gerekliliklerini eksiksiz yerine getiren Doğrucan çalışanlarına teşekkür ederim.

Nebahat Ermiş, Doktor, İzmir

Satışta ilgilenen arkadaş çok yardımcı oldu ve ürünün sağlamlığı çok başarılı teşekkür ederiz.

Sevda Avcı, Diş Doktoru, Manisa

İzmirdeki mobilya markalarından alışveriş yapmak istiyorduk okadar mağzanın içinde sizden aldık ve çok memnunuz gerçekten çok iyi ürünleriniz var ilgilenen kişilere çok teşekkürler.

Tufan Soyak, Öğretmen, İzmir

Çok şık koltuk takımlarınız var taksitli ve müşteri memnuniyetiniz için teşekkür ederiz.

Hatice Gökyıldız, Ev Hanımı, İzmir

Eğer gerçekten kaliteli bir ürün almak ve satış sonrası hizmet almak istiyorsanız,hiç tereddüt etmeden Doğrucan'a gidin derim.

Göksel Tanık, Mühendis, Denizli

Web siteniz çok güzel olmuş istediğimiz ürünlere anında ulaşabiliyoruz çok teşekkür ederiz hayırlı işler.

Hakan Kalmaz, Esnaf, Aydın

Aldığımız ürünün kalitesinden ve kullanışından çok memun kaldık.Tüm Doğrucan ekibine teşekkürler.

Ayşe Yeralmaz, Mağaza Müdürü, İzmir

Ücretsiz
teslimat

Daha fazla bilgi

Ücretsiz
montaj

Daha fazla bilgi

Güvenli
alışveriş

Daha fazla bilgi

2+5 yıl
garanti

Daha fazla bilgi

25 yıllık
deneyim

Daha fazla bilgi