Doğrucan Mobilya'dan Uşak'ta Muhteşem Açılış-Uşak Son Nokta
Uşak Son Nokta

25 Ekim 2015

Ege'nin dev firması Doğrucan Mobilya yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek Uşak şubesini muhteşem bir açılış töreni ile hizmete başlattı.
İzmir merkezde başlayan şubeleşme çalışmalarını geçtiğimiz yıllarda Aydın, Denizli, Salihli ve Manisa'ya taşıyan Doğrucan Mobilya Uşak'taki ilk mağazasını yoğun katılım ile Uşaklıların hizmetine açtı.
Uşak Valiliği, protokol üyeleri vatandaşların katıldığı açılış töreninde kurdele kesiminin ardından mağazada adeta izdiham yaşandı.
Birçok marka üründe açılışa özel neredeyse yüzde 50 indirim olmasına ilgi gösteren Uşaklılar ürünleri alabilmek için birbirileriyle yarıştılar. Açılışta kısa bir konuşma yapan Doğrucan Mobilya CEO'su Deniz Doğru, bir evin tüm ihtiyacını karşılayan geniş bir ürün yelpazesi sunduklarını söyleyerek, yıllardır kaliteyi uygun fiyata sunmak için çalıştıklarını, ulaştıkları noktada bu felsefenin önemli rol oynadığını söyledi.
Ege bölgesindeki hizmet ağını genişleterek Uşak'a da ulaştıkların kaydeden Doğru, "Uşak bizim için önemli bir pazar. Hizmeti Uşaklıların ayağına götürmek istedik. Celal Bayar Caddesi üzerinde yer alan mağazamızla Doğrucan kalitesini Uşaklılarla buluşturuyoruz. Bizim için öncelik, müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmektir" diye konuştu.
Doğrucan Mobilyanın güçlü bir marka olduğunu ve kendilerine bayilik teklifleri de geldiğini kaydeden Deniz Doğru, öncelikle Ege Bölgesindeki yapılanmayı tamamlamak istediklerini, daha sonra farklı bölgelere açılma yönündeki fırsatları da değerlendireceklerini sözlerine ekledi.


Ücretsiz
teslimat

Daha fazla bilgi

Ücretsiz
montaj

Daha fazla bilgi

Güvenli
alışveriş

Daha fazla bilgi

2+5 yıl
garanti

Daha fazla bilgi

25 yıllık
deneyim

Daha fazla bilgi