Doğrucan Mobilya'dan Uşak Sportif'e Sponsorluk Desteği-Uşak Son Nokta
Uşak Son Nokta

26 Kasım 2015

Doğrucan Mobilya, Spor Toto Basketbol Ligi'nin güçlü takımlarından Muratbey Uşak Sportif ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Doğrucan Mobilya Uşak Şubesi'nde gerçekleşen imza törenine, Muratbey Uşak Sportif Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Tekbaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Engin Çiftçi, Mustafa Hakan Demir ve Doğrucan Mobilya Reklam Müdürü Murat Arsun Aydın katıldı.
Anlaşma kapsamında, Muratbey Uşak Sportif, bu sezon formasında Doğrucan Mobilya'nın da logosunu taşıyacak.
Doğrucan Mobilya olarak Uşak Şubesi'ni Ekim ayında açtıklarını ve bu kısa zaman içinde Uşak’lıların büyük ilgisiyle karşılaştıklarını belirten Doğrucan Mobilya Reklam Müdürü Murat Arsun Aydın, Muratbey Uşak Sportif’e destek vermenin gururunu yaşadıklarını söyledi.
Aydın, "Doğrucan Mobilya olarak Uşak’ta şube açtıktan sonra, Uşaklıları daha yakından tanıma fırsatı bulduk. Şube açtığımız yerlerde o bölgeye katkı sağlayacak projelerin içinde yer almaya çalışıyoruz. Spor Toto Basketbol Ligi'nde Ege'yi başarıyla temsil eden Muratbey Uşak Sportifle destek vermekten dolayı çok mutluyuz" dedi. Takım olarak bu yıl başarılı bir grafik Çizdiklerini kaydeden Muratbey Uşak Sportif Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Tekbaş da desteklerinden dolayı Dağrucan Mobilya'ya teşekkür ederek takımın formasını hediye etti.


Ücretsiz
teslimat

Daha fazla bilgi

Ücretsiz
montaj

Daha fazla bilgi

Güvenli
alışveriş

Daha fazla bilgi

2+5 yıl
garanti

Daha fazla bilgi

25 yıllık
deneyim

Daha fazla bilgi