Doğrucan Mobilya Uşaklılarla Buluşuyor-Yenigün
Yenigün

19 Ekim 2015

22 yıl önce işadamı Orhan Doğru tarafından kuruları Doğrucan Mobilya, Uşak şubesini mağaza zincirine ekleyerek yeni bir yatırıma daha imza attı. İzmir merkezde başlayan şubeleşme çalışmalarını geçtiğimiz yıllarda Aydın, Denizli, Salihli ve Manisa’ya taşıyan Doğrucan Mobilya Uşaktaki ilk mağazasını 21 Ekim Çarşamba günü Sarayaltı Mahallesi Celal Bayar Caddesinde hizmete sunacak. Yeşilova’da 300 metrekarelik bir mağazayla hizmete başlayan ve yeni açılacak Uşak şubesiyle 200'e yakın personelle hizmet veren Doğrucan Mobilya kalite ve güven odaklı hizmet anlayışıyla sektörde emin adımlarla büyüyor.
Bir evin tüm ihtiyacını karşılayan geniş bir ürün yelpazesi sunduklarını söyleyen Doğrucan Mobilya CEO'su Deniz Doğru, yıllardır kaliteyi uygun fiyata sunmak için çalıştıklarını, ulaştıkları noktada bu felsefenin önemli rol oynadığını söyledi. Ege Bölgesi'ndeki hizmet ağını genişleterek Uşak'a da ulaştıklarını kaydeden Doğru, "Uşak bizim için önemli bir pazar. Hizmeti Uşaklının ayağına götürmek istedik. Celal Bayar Caddesi üzerinde yer alan mağazamızla Doğrucan kalitesini Uşaklılarla buluşturuyoruz. Bizim için öncelik, müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmektir" diye konuştu.
Kendilerine bayilik teklifleri de geldiğini kaydeden Deniz Doğru, öncelikle Ege Bölgesindeki yapılanmayı tamamlamak istediklerini, daha sonra farklı bölgelere açılma yönündeki fırsatları da değerlendireceklerini sözlerine ekledi.


Ücretsiz
teslimat

Daha fazla bilgi

Ücretsiz
montaj

Daha fazla bilgi

Güvenli
alışveriş

Daha fazla bilgi

2+5 yıl
garanti

Daha fazla bilgi

25 yıllık
deneyim

Daha fazla bilgi