Bu kampanyanın süresi bitmiştir.

5 üzerinden 0
0 yorum )

Kampanya/düğün paketi içeriği

- Yatak odası takımı
- Yemek odası takımı (4 sandalye ve TV ünitesi dahil)
- Koltuk takımı (3+3+1+1, yataklı)


Kampanya/düğün paketi açıklaması

Evlilik hazırlığında olanlar ya da evini yenilemek isteyenler için tasarlanmış Pleasure Üçlü Kampanya Paketi, yemek odası takımı, yatak odası takımı ve koltuk takımını içerir. Kampanyalı paketin içeriğindeki ürünler her eve ve her tarza uyum sağlayacak geçişlerle tasarlanmıştır. Temel mobilyalarınızı kampanyalı paket ile edindikten sonra farklı aksesuarlar kullanarak çeşitli kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yatak Odası ve Yemek Odası Takımı


Yatak odası ve yemek odası mobilyalarında hakim renk olan açık ahşap ve bej tonları mobilyalarınızın temiz görünmesine yardımcı olur ve sık sık toz alma sorununu ortadan kaldırır. Aynı şekilde yemek odası takımı sandalyelerinin kolay silinebilir kaplamaları da yemek lekelerinden zahmetsizce kurtulmanıza olanak verir. Kampanya paketindeki mobilyaların diğer bir işlevsel özelliği ise depolama alanı sağlıyor olmasıdır. Yatak odasında yer verilen büyük ölçülere sahip giysi dolabı içindeki birçok bölme ile kıyafetlerinizi ve nevresimlerinizi rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Yine yatak odasındaki dekoratif konsol ve şifonyeri kişisel eşyalarınızı saklamak için kullanabilirsiniz. TV ünitesindeki ve yemek odası konsolundaki camlı bölmelere biblolarınızı, fotoğraflarınızı ve diğer aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz birer vitrin görevi verebilirsiniz. Bunun yanı sıra geniş hacimli, dolaplı bölmeler de evinizde dağınıklığa sebep olacak küçük eşyaları toparlayacaktır.

Koltuk Takımı ve TV Ünitesi


Pleasure Üçlü Kampanya Paketi ile evinizi döşediğinizde, koltuk takımınızı yerleştirdiğiniz salon ya da oturma odası en keyifli alanlarınızdan biri haline gelecektir. Mavi, kahverengi ve beyaz renklerinin muhteşem uyumuyla tasarlanmış koltuk takımı, evinizin aurasına sıcaklık katacak ve enerji verecektir. 2 tane üçlü, 2 tane de tekli koltuğun kombin yapılmasıyla tasarlanmış koltuk takımını geniş salonlarda, beyaz ya da bej tonlarındaki mobilyalar ile birlikte kullanarak şık bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Kampanyalı paket içerisindeki koltuk takımını ve TV ünitesini birlikte kullanmayı düşünüyorsanız dekorasyonunuz neredeyse tamamlanmış demektir. Bir konsol ve birkaç aksesuar ile destekleyerek salon ya da oturma odası dizaynını tamamlayabilirsiniz.

Modern ve Natural Bir Tarz


Pleasure Üçlü Kampanya Paketi, siyah renk geçişleri ve camlı vitrinleri ile modern-spor tarzda dizayn edilmiştir. Ancak mobilyalardaki vintage kesimler, özellikle yemek odasında ve TV ünitesinde natürel havayı baskın kılmıştır. Bu nitelikleriyle Pleasure Üçlü Kampanya Paketi’ndeki mobilyaları doğal figürlere en fazla yer verilen yerler olan yazlık evlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Plasure Üçlü Kampanya Paketi, yatak odası, 4 sandalyesi ile birlikte yemek odası ve koltuk takımı ile evinizin mobilya ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacaktır. Üç odanızın tasarımını hiç zaman harcamadan tamamlamanıza imkan veren üçlü kampanya paketlerine neredeyse bir takım mobilya fiyatına sahip olabilirsiniz. Kolay ödeme koşulları ile kaliteli ve sağlam mobilyalar almak ve evinizde farklı bir stil yakalamak istiyorsanız düğün paketlerinden ve kampanyalı mobilya gruplarından yararlanabilirsiniz.


Yorumlar

Bu kampanyaya henüz yorum yapılmamış.

Yorum ekleyin

Firma yetkilimizin size telefonla ulaşmasını istiyorsanız lütfen aşağıdaki alana telefon numaranızı giriniz.


Ücretsiz
teslimat

Daha fazla bilgi

Ücretsiz
montaj

Daha fazla bilgi

Güvenli
alışveriş

Daha fazla bilgi

2+5 yıl
garanti

Daha fazla bilgi

25 yıllık
deneyim

Daha fazla bilgi