Aradığınız aşkı buldunuz!

Doğrucan Mobilya, evlenenler, evini yenileyecekler, hayatına özgün ve lüks dokunuşlar katmak isteyenlere muhteşem kampanyalar sunuyor!

Hayatınızda yeni ve muhteşem bir değişimin kıyısında olduğunuz tatlı evlilik telaşının belki de en yorucu kısmı mobilya seçimi ve yeni yuvanızın dekorasyonudur. Bu süreçte yaşayacağınız maddi zorluklar bir yana, doğru mobilyayı ve mobilya kombinasyonlarını seçmek içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Yüzlerce farklı tasarım, renk ve malzeme içinden beğeninize, ihtiyaçlarınıza, evinize ve bütçenize uygun mobilyalara karar vermek, çeşitlilik açısından güzel olsa da, evlilik telaşı içinde oldukça yorucu olabilir.

Nikah tarihi, düğün tarihi, düğün salonu, davetiyeler, davetliler, ikramlar, perdeler, halılar ve mutfak gereçleri derken en büyük uğraşlardan birisi de evinizi yaşanabilir ve işlevsel bir yuva haline getirecek mobilyalarınızdır. Mobilya seçimi ilk bakışta oldukça kolay gibi görünse de, yüzlerce mağaza içinden binlerce farklı seçenek ve fiyat ile karşılaşınca elbette birçok çiftimizin uykuları kaçmakta belki de hayal kırıklıkları yaşamaktadırlar. Doğrucan Mobilya olarak sizlere sunduğumuz bu muhteşem kampanyalar ve düğün paketleri ile bütün bu koşuşturmacayı hafifletmek ve sizi mutluluğa bir adım daha yaklaştırmayı diliyoruz.

Doğrucan Mobilya, yeni hayatınıza atacağınız adımda üzerinizdeki yükleri azaltmak adına, onlarca farklı tasarımda takımlarla evinizi tek seferde muhteşem bir uyum ile donatabileceğiniz mobilya gruplarını beğeninize sunuyor! Doğrucan Mobilya'da sunduğumuz Düğün Paketleri ve Üçlü Grup Kampanyalarıyla yeni hayatınızı kolayca donatabilirsiniz!

Yeni evlenen çiftlerimiz için yalnızca mobilya takımları değil, bütün temel ihtiyaçlarını içeren beyaz eşyalı düğün paketleri de hazırladık. Avangard, country ve modern düğün paketlerini benzersiz kampanyalarla bir araya getirerek cüzdanları sarsmadan mutlu hayatlara dahil olmayı amaçladık.

Doğrucan Mobilya'da yenilikçi, zevk ve stil sahibi mobilya gruplarını kolaylıkla seçmekle kalmayacak, kampanyalarımızın uygun fiyatlarına oldukça şaşıracaksınız. Yemek odası, Yatak Odası, Salon ve Oturma gruplarının yanında Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı ve LCD Televizyonu da içeren Herşey Dahil Düğün paketlerini benzersiz fiyat avantajlarıyla kampanyalarımıza dahil ettik.

Kampanyalarımız yalnızca evlenen çiftlerimiz için değil evini ve hayatını yenilemek isteyen herkes için!

Emeklilik ile iş hayatının stres ve koşuşturmacasını bir kenara bırakmaya karar verdiğinizde, evinizi baştan sona yeniden dizayn etmek için; büyük şehirlerin gürültüsünden kurtulup temiz bir nefes tatmak amacıyla Ege sahillerinde ya da ormanlarında aldığınız yeni yazlık evinizi kusursuz bir tatil mekanına dönüştürmek için; taşındığınız eski evin eski mobilyalarını da ardınızda bırakıp yeni bir hayata yeni mobilyalarınızla taşınmak için; ister yeni evli, ister çocuklu, ister bekar olun; Doğrucan Mobilya'nın benzersiz kampanyaları sizleri de bekliyor!

Bütçenizi yormadan, ödemekte zorlanacağınız taksitlerin yükünü omuzlamadan, peşin ya da taksitle hayallerinizin ötesindeki eve Doğrucan Mobilya ile kavuşabilirsiniz.

Tüm Ege'de hızla şubeleşme çalışmalarına devam eden Doğrucan Mobilya, Ege'nin her yerine ücretsiz teslimat fırsatıyla hayalinizdeki mobilyaları ayağınıza kadar getiriyor. Denizli, Aydın, Manisa, Uşak, Balıkesir ve İzmir'de bulunan Doğrucan Mobilya mağazalarından herhangi birisini ziyaret ederek Doğrucan Mobilya'nın kalitesini gözlerinizle görebilir, ellerinizle dokunabilirsiniz.

Yıllardır Ege bölgesinde mobilya sektörünün trendlerini ve yeniliklerini bünyesinde toplamayı başararak hızla büyüyen Doğrucan Mobilya, ticari anlayışının temeline müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışı yerleştirerek, öncelikle kaliteyi hedef almış; ardından bu ilkeleri uygun fiyatlarla buluşturarak başarıya ulaşmıştır.

Estetik dokunuşlarla tasarlanan ve ince zevklere hitap eden her çeşit mobilyayı, yuvanızı baştan aşağı donatacak üçlü mobilya gruplarını, bir evin ihtiyacı olabilecek bütün temel beyaz eşyaları da içeren her şey dahil mobilya ve beyaz eşya kampanyalarımızı görmek, zevkinize ve hayalinize uygun renk ve tasarımlardan istediğinizi seçmek için İzmir Gaziemir, İzmir Kısıkköy, İzmir Karabağlar, İzmir Yeşilova, İzmir Çiğli, Aydın, Manisa Şehzadeler, Salihli, Denizli, Uşak, Balıkesir mağazalarımızdan birini ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz hemen şimdi internet sitemizden yüzlerce çeşit ürünü gezebilir, güvenli alışveriş imkanıyla Çanakkale ve Bandırma da dahil olmak üzere Ege'nin her yerine ücretsiz teslimat avantajıyla alışverişinizi yapabilirsiniz. Türkiye'nin diğer tüm bölgelerinde ve yurt dışında yaşayan müşterilerimize de oldukça uygun fiyatlarla mobilyalarını ulaştırıyoruz.

Size en yakın Doğrucan Mobilya Mağazası'nın ayrıntılı adresini öğrenmek için Mobilya Mağazalarımız sayfasına uğrayabilirsiniz.


Ücretsiz
teslimat

Daha fazla bilgi

Ücretsiz
montaj

Daha fazla bilgi

Güvenli
alışveriş

Daha fazla bilgi

2+5 yıl
garanti

Daha fazla bilgi

25 yıllık
deneyim

Daha fazla bilgi