Mutlu çiftlerin mutluluklarını taçlandırdıkları bir kurumdur evlilik. Yalnız geçen hayatı sevdiğiniz kişi ile birleştirmek ve ortak bir geleceğe doğru yürümek. Şüphesiz ki insanın hayatındaki en büyük dönüm noktası evliliktir. Artık; yeni amaçlar, yeni sorumluluklar, yeni bir düzen, tempo ve muhtemelen aşkınızın meyvesi olacak olan çocuklar. Bütün bu süreçler, adından da belli olduğu gibi sizin kendi evinizde yaşanacak. Elbette bir evin içinde yaşanabilir olması için sadece dört duvar ve bi çatı yeterli değil, neredeyse tüm hayatınızı geçireceğiniz evinizin mobilyalara da ihtiyacı var.

Yeni evlenecek çiftlerin düğün telaşından önce mobilya telaşı başlar. Hayaller gözden geçirilir ve paylaşılır. Hangi yatak odası takımı? Ne renk oturma grubu? Yemek odası nasıl olmalı? Çocuk odasını ne zaman hazırlamalı? Peki ya mutfak? Hepsine karar verdikten sonra imkânlar dâhilinde planlar yapılır, bu uzun ve yorucu -ama tatlı- süreçlerden sonra artık hayalleri gerçekleştirmek için adımlar atılmalıdır. Uzun uzun araştırmalar yapılır, mobilya kampanyaları araştırılır, indirimli ve uygun fiyatlı ne varsa seçeneklere dâhil edilir, mağaza mağaza dolaşılıp fiyat alınır, modeller beğenilir.

İşte bu noktada siz yeni evlenen çiftlerimize mobilya seçimi ve alışverişi hakkında yardımı dokunacağını düşündüğümüz bir rehber hazırlamak istedik. Yeni hayatınıza adım atarken sizlere bir nebze olsun yardımcı olabilmek amacıyla; hem mobilyacınızı seçerken dikkat etmeniz gereken hususları, hem de size sunduğumuz fırsatları maddeler halinde sunmak istiyoruz.

- Evlilik telaşında mağaza mağaza gezecek vaktiniz olmayabilir, bazı şeyleri internet üzerinden görmek ve almak isteyebilirsiniz. Mobilyacınızı seçerken, sürekli güncel kampanyalar ve fiyatlar içeren, online olarak yüksek güvenlikle ödeme yapabileceğiniz bir web sitesine sahip olması oldukça önemlidir. İnternet sitesinde gördüğünüz fiyatlar ile mağazada farklılıklarla karşılaşmak hayal kırıklığı yaratabilir, tarihi geçmiş kampanyalarla sevinciniz kursağınızda kalabilir. Kredi kartı ile online ödeme yaparken güvenliğinizin sağlandığına emin olmalısınız.

Doğrucan Mobilya nitelikli kadrosuyla web sitesinin sürekli güncel olmasını garanti eder. En yeni kampanyaları ve düğün paketlerini ve indirimli ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Mağazalarımızdan ürün çeşitliliğimizi, mobilyalarımızı görerek alışveriş yapabileceğiniz gibi internet sitemizden de alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ödemelerinde kullandığımız 256 bit SSL sertifikası sayesinde kişisel bilgilerinizin güvenliğini kesinlikle güvence altına alırız. Örnek vermek gerekirse yalnızca 128 bit SSL sertifikası kullanan bir sistemden bilgilerinizi çalmak isteyecek kötü niyetli bir kişinin 1 milyon dolarlık yatırımdan sonra yaklaşık 60 yıl uğraşması gerekmektedir.

- İnternetten ya da mağazadan satın aldığınız mobilyalarınızın evinize ulaştırılması sürecinde sürpriz bir kargo ücretiyle karşılaşmayacağınızdan emin olmalısınız.

Doğrucan Mobilya tüm Ege bölgesine Ücretsiz Kargo ile teslimat yapmaktadır.

- Mobilya alışverişinden önce evinizi daha tutmamış ya da almamış olabilirsiniz. Evinizin tadilat işleri bitmemiş olabilir, yeni eviniz yeni mobilyalarınız için hazır olmayabilir. Böyle zor bir durumda kalmamak için ya alışverişinizi ertelemeli ya da depolama ücretini de cebinizden çıkarmak zorunda kalabilirsiniz.
Doğrucan Mobilya müşterilerine Türkiye’nin her yerinde geçerli ÜCRETSİZ depolama sunar. Siz mobilyalarınızın yerini hazırlayana kadar satın aldığınız ürünleriniz depolarımızda güvenle bekler, istediğiniz zaman size teslim edilir.

- Mobilyalarınızı satın alıp ödemeyi yaptıktan sonra herhangi bir memnuniyetsizlik ya da sorun durumunda, firmanın sorunlarınızı çözeceği ve satış sonrası da memnuniyetiniz için destek vermeye devam edeceğinin garantisini istemelisiniz.
Olmaz ama, olur da Doğrucan Mobilya’dan aldığınız bir ürün ayıplı çıkar ya da memnun kalmazsanız Doğrucan Mobilya %100 Para İade Garantisi verir. Para iade sürecini ürün firmaya ulaştığı gün işleme sokar ve sizi mağdur etmeden memnuniyetinizi garanti eder.

- Mağazada veya internet sitesinde gördüğünüz mobilyalar özenle montajlanmış vitrin ürünleridir. Evinize gelen mobilyaların aynı özenle, profesyonel kimselerce montajlanmış olması önemlidir. Doğru ve sağlam yapılmayan montaj kısa sürede mobilyanızda sorunlara sebep olacaktır. Yanlış montajlanmış bir dolap kapağı ya da çekmece mobilyanızdan alacağınız verimi ve keyfi düşüreceği gibi mobilyalarınızın ömrünü de kısaltacaktır.
Doğrucan Mobilya ürünlerinin montajını profesyonel ekiplerine yaptırmakta ve mağazada gördüğünüz kaliteyi evinize taşımaktadır. Üstelik bu montaj tamamen ücretsizdir.

- Ürünlerine uzun yıllar garanti veremeyen firmalardan kaçınmaya özen gösterin. Garanti süresinde ve sonrasında mobilyalarınızın bakımını yaptırabilmek, mobilyalarınızı uzun yıllar ilk günkü sağlamlığı ve yeniliğiyle kullanabilmek açısından elzemdir.
Doğrucan mobilya tüm ürünlerine; 2 Yıl Tam Garanti, 5 Yıl Bakım Garantisi vererek satış sonrası da her zaman yanınızda olmaya devam eder.

Doğrucan Mobilya olarak yeni hayatınızda ve yeni evinizde mutlu günler geçirmenizi diler, evlerinizi hayallerinizdeki gibi donatmak için sizi Ege bölgesindeki en yakın mağazamıza bekleriz.