Evini yenileyecek olanlar ve özellikle yeni evlenenlerin eşya seçimi konusunda düşünmeleri gereken birçok husus bulunmaktadır. Evin hangi tarzda döşeneceği, mobilya boyutlarının hangi ölçülerde olacağı, hangi markanın tercih edileceği ve en önemlisi bütçeyi aşmadan alışverişin nasıl tamamlanabileceği en fazla öne çıkan kriterlerdir.

Bir evin dizaynında mobilyalar maliyeti en fazla olan eşya grubudur. Bu yüzden bütçenin dışına çıkan fiyatlarla karşılaşma korkusu yaşarız. Ancak Doğrucan Mobilya birbirinden farklı kombinasyonlarla hazırladığı kampanya ve düğün paketleriyle bu tabuyu yıkıyor. Artık mobilyaları tek tek seçip, farklı yerlerden alışveriş yaparak gereğinden fazla para ödemeniz gerekmiyor.

Yeni evlenenlerin evin her bir odası için mobilya satın almaları gerekir. Evi hangi tarzda dekore edeceklerine karar vermek, güvenilir bir marka bulmak ve her odaya alınacak takım için bu süreçleri izlemek alışveriş için ayrılan zamanı çok uzatacaktır. Bu noktada en büyük yardımcınız kampanyalı düğün paketleri olacaktır. Yemek odası, yatak odası ve salon takımlarını içeren kampanyalı düğün paketleri evin neredeyse bütün mobilya ihtiyacını karşılayabilir. Birçok farklı modeli ve stili barındıran kampanyalı paketlerle, zorlanmadan aradığınız tarzı bütün evinize uygulayabilirsiniz. Her biri son trend mobilyalarla ve her ayrıntısı düşünülerek tasarlanmış mobilya grupları sayesinde evinizi ister modern bir havada, isterseniz country ve avangard akımlarında dekore edebilirsiniz.

Evin mobilyalardan sonra, bir başka olmazsa olmazı beyaz eşyalardır. Doğrucan Mobilya’nın beyaz eşyalı mobilya kampanyalarından yararlanarak aynı anda hem mobilya hem de beyaz eşya ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Televizyon, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri gibi teknolojik gereksinimlerinizi kapsayan beyaz eşyalı paketlerde evinizin temel ihtiyacı olan bütün eşyaları bir arada bulabilirsiniz. Kampanyalı paketlerdeki beyaz eşyaların son teknoloji olması ve güvenilir markaların ürünleri arasından seçilmesi sayesinde güvenle ve gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz. Size sadece evinizin üslubuna ve seçeceğiniz modele karar vermek kalır.

Örneğin Doğrucan Mobilya'nın sunduğu Ege'nin Düğün Paketi kampanyasıyla koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımı ve baza-yatak takımının yanında beyaz eşya ihtiyacınızı da Vestel marka ürünlerle kolayca karşılayabilirsiniz.

Evinizi dekore ederken tercihinizi kampanyalı mobilyalar ve düğün paketlerinden yana kullanmanızın size sağlayacağı avantajlar, alışverişinizi çok daha kısa bir sürede tamamlama fırsatı tanıması ve kaliteli ürünler için uygun fiyatlar sunmasıdır. Onlarca model arasından şık bir yatak odası takımına, tarzınızı yansıtan ve rahatlığıyla ön plana çıkarabileceğiniz salon ya da oturma odası takımına ve küçük dokunuşlarınızla evin havasını değiştirebileceğiniz yemek odası takımına aynı anda sahip olabileceğiniz gibi karşılaşacağınız fiyatların beklediğinizin çok altında olması da sizi şaşırtacaktır. Tüm Türkiye'den binlerce aile, dekoratif seçimlerin hesaplı adresi Doğrucan Mobilya’nın uygun fiyatlı ve müşteri dostu düğün kampanyaları ile yıllarca mobilya taksiti ödemek zorunda kalmadan ve bütçelerini aşmadan, keyifle ev dekorasyonlarını tamamlama şansını yakalamışlardır.

İhtiyacınız olan bütün evin eşyalarını yenilemek değil, sadece evdeki tek bir odaya alacağınız mobilyalar ya da kampanyalı paketlerde bulunan ürünlerden daha azı ise; mobilya gruplarındaki indirimlerden yararlanabilirsiniz. Her bütçeye ve her stile hitap eden yatak odası takımları, yemek odası takımları, bebek/çocuk/genç odası takımları, tv üniteleri ve koltuk takımlarını inceleyerek sizin için doğru ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sağlamlığı, kaliteyi, şıklığı ve ekonomik fiyatları bir arada bulabileceğiniz çeşitli modeller beklentilerinizi karşılayacaktır.

Alışverişlerin korkulan tarafı yüksek fiyatlar; kampanyalı ürünler ve düğün paketleri sayesinde sorun olmaktan çıktı. Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek hayalinizdeki evi ortaya çıkarabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri kombinleyerek kendi konseptinizi yaratabileceğiniz gibi belirli bir stil çerçevesinde kombini oluşturulmuş kampanyalı mobilya paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Ege'de, kampanyalı mobilya paketleri ve güvenilir satış anlayışıyla vazgeçilmez olan Doğrucan Mobilya ürünleri, uygun fiyatlarıyla alıcıların gönlünü fethediyor. Yüzlerce çeşit model içeren ürün yelpazesi ile kolaylıkla, sizi yansıtan ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu yönleriyle Doğrucan Mobilya; klasik yönelimleri benimsemiş, vintage, retro ve rustik gibi akımlarda kendilerini bulanlar ve son trendleri takip edip evinde yeniliği yaşamayı sevenlerin, kısacası aklındaki tarzı bulmak isteyenlerin en doğru adresidir.

Evlenecek olanlar ve evini yenileyenler uygun fiyatlı düğün paketleri ve kampanyalı mobilyalardan yararlanarak fazla para ödemeden birçok ihtiyacına aynı anda cevap bulabilirler. Bütçenizi zorlamayan, stilinizi yaşatan dekorasyon seçimleri için Ege'nin mobilya merkezi Doğrucan Mobilya'ya uğramadan geçmeyin.