Mobilya almak isteyenler için en büyük sorun, seçimlerine nasıl ve nereden bakarak karar verecekleridir. Günümüzde her ne kadar internet alışverişi çok gelişmiş olsa da uzun süre kullanılması planlanan mobilyalarda, görerek ve dokunarak alma isteğinden vazgeçmiş değiliz. Mobilyaların boyutlarını, sağlamlığını ve rahatlığını test ederek almak güvenli bir alışveriş hissi verir. Bu durumda bütün isteklere ve ihtiyaçlara cevap verecek mağaza arayışına girmek kaçınılmazdır.

Hangi markanın tercih edileceğine karar vermek ev dekorasyonun ilk aşamasıdır. Nitelikli ve uzun kullanım ömrü olan mobilyalar için hangi markadan alışveriş yapılmalı sorusunun son zamanlardaki popüler cevabı Doğrucan Mobilya’dır. İzmirliler de mobilya tercihlerini, kalitesi ve uygun fiyatlı ürünleriyle farkını ortaya koyan Doğrucan Mobilya’dan yana kullanmaktalar. İzmir’in neredeyse birçok yerinde şubesi bulunan Doğrucan Mobilya; evinize ve iş yerinize yakın mağazalarıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Doğrucan Mobilya’nın her zevke ve her eve uygun mobilyalarını sergilediği mağazalarından biri de Gaziemir Mağazasıdır. Gaziemir, İzmir’in yeni mobilya merkezi haline gelmiştir. Doğrucan Mobilya hizmet kalitesi ve yüzlerce metrekarelik mağazası ile bu merkezdeki birçok marka arasından kalitesiyle fark yaratmayı başarmıştır.

Geniş bir alana kurulması sayesinde çok sayıda yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk takımı, tv ünitesi ve evin her köşesi için akla gelebilecek bütün ürünleri ve modelleri alıcılarıyla buluşturmaktadır. Yaşam tarzınıza, kişiliğinize en çok uyan ve evinizin havasını değiştirecek mobilyaları Doğrucan Mobilya Gaziemir Mağazası’nda keşfetmeniz mümkün. Akçay Caddesi üzerinde, ulaşımı kolay bir showroom olmakla birlikte, müşterilerine mobilyaların sağlamlığını, şıklığını ve kullanışlılığını yerinde inceleme fırsatı verir.

Gaziemir Mağazası, evini kurmak isteyenler ya da eşyalarını yenilemek isteyenler için son trend mobilyaları Doğrucan farkıyla, haftanın 7 günü görme fırsatı sunmaktadır. Bu sayede ister hafta içi ister hafta sonu olsun, kendinize en uygun zamanı evinizin tasarımı için ayırmanıza olanak sağlar. İşinde profesyonel çalışma ekibi sayesinde kendinizi konforlu bir mağazada alışveriş yaparken bulursunuz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini benimsemiş satış danışmanları, müşterileri yönlendirerek doğru seçimler yapılmasını sağlar. Mobilyacılıkta uzman çalışanların danışmanlığında ürünler ile ilgili bütün sorularınıza cevap alabilir, gönül rahatlığıyla istediğiniz mobilya grubunu Doğrucan Mobilya'nın sunduğu 2+5 yıl garantiyle satın alabilirsiniz.

Doğrucan Mobilya’nın bütün mağazalarında olduğu gibi Gaziemir mağazasında da her bütçeye uyacak ürün fiyatlarıyla karşılaşmak sizi mutlu edecektir. Bütün stiller düşünülerek, her biri özenle hazırlanmış mobilyalar arasından sizi yansıtan modelleri, ödeme kaygısı taşımadan evinize yerleştirebilirsiniz.

Doğrucan Mobilya Gaziemir Mağazası'nda evin her köşesi için, tek tek ya da takım olarak tasarlanmış, geniş ürün yelpazesi ile bütün ihtiyaçlara cevap veren büyük bir vitrin oluşturulmuştur. İster farklı tasarımları bir araya getirip kendi stilinizi oluşturabilir, isterseniz de sizin için dizayn edilmiş mobilya gruplarını inceleyebilirsiniz. Özellikle yeni evlenenler, bir ev için gerekli olan bütün mobilyaları ve bu mobilyaları tamamlayacak aksesuarları Gaziemir Mağazasında görebilir, evlerindeki tarz bütünlüğünü sağlayabilirler.

Doğrucan Mobilya, Gaziemir Mağazası dışında Kısıkköy, Karabağlar, Yeşilova, Çiğli, Aydın, Denizli, Uşak, Manisa, Balıkesir mağazalarında hizmet vermektedir. Günden güne gelişmekte olan mağazaları ve çalışma anlayışıyla başta Egelilerin ve Doğrucan farkını yaşayan herkesin vazgeçilmezi olmuştur. Bütçe dostu fiyatları ve kaliteli mobilyaları ile evinize tarzınızı taşıma imkânını yakalamak için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.