Yıllardır İzmir ve çevresinde (Yeşilova, Gaziemir, Çiğli, Kısıkköy Mobilya Şehri, Karabağlar, Aydın, Manisa Merkez, Salihli, Denizli ve Uşak) siz değerli müşterilerimize; 10 mağaza ve 250’ye yakın çalışanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Doğrucan Mobilya hâlihazırda tüm Ege Bölgesi’ne ücretsiz teslimat fırsatıyla Balıkesirli müşterilerine de hizmet vermekteydi. Balıkesir’de açılan yeni Doğrucan Mobilya şubemizde; yatak odası, yemek odası, oturma grupları, koltuklar, kanepeler, bebek odası, genç odası, duvar ünitelerinin yanı sıra; halı, beyaz eşya, baza ve sayısız ev aksesuarını siz değerli Balıkesir sakinleri görerek, dokunarak, beğenerek alabilirsiniz.

Doğrucan Mobilya olarak, mobilya sektörünün sadece büyük şehirlerde gelişmesinin diğer şehirlerde yaşayan insanlarımıza getirdiği sorunların ve zorlukların farkındayız. Bunu değiştirmek için sürekli yeni mağazalar açıyor ve ağımızı genişletiyoruz. Balıkesir’den de sıklıkla internet siparişi almaktayız ve ücretsiz teslimat ağımız sayesinde Balıkesirli müşterilerimize mobilyalarını teslim etmekteyiz. İnternet siparişlerinin artması dolayısıyla artık Balıkesir içinde de bir Doğrucan Mobilya mağazası açarak; hem mevcut müşterilerimize daha iyi satış sonrası destek vermek; hem de mobilyalarını bizzat mağazadan almayı tercih eden yeni müşterilerimizi Doğrucan Mobilya kalitesiyle tanıştırmak istiyoruz. Diğer mağazalarımızda sunduğumuz ve her zevke hitap edecek çeşitlilikte yüzlerce farklı mobilya ve ev dekorasyon ürününe görerek, beğenerek sahip olabilmeniz için yeni Balıkesir Doğrucan Mobilya mağazamızı açtık.

Balıkesir’de yeni evlenen çiftlerin, evini yenilemek isteyenlerin; görev yeri Balıkesir’e çıkmış asker, polis, öğretmen ve diğer memur ailelerinin evlerini yaşanabilir sıcak bir yuva haline getirmek için; uygun fiyatlı kampanyalar, yatak odası takımları, yemek odası takımları, koltuk takımı, köşe takımı, genç odası, çocuk odası, yatak, baza, televizyon ünitesi, masa, sandalye, sehpa ve diğer aksesuar çeşitlerini Balıkesir Doğrucan Mobilya mağazasında beğeninize sunuyoruz. Doğrucan Mobilya’nın uygun fiyatlı kampanyalarından faydalanarak bütçenizi yormadan evinizi baştan aşağı dekore edebilir ya da eskimiş mobilyalarınızı değiştirerek yepyeni, şık ve kaliteli mobilyalar ile yeni tarzlar yaratabilirsiniz. Doğrucan Mobilya’nın yeni evlenen çiftler için oluşturduğu ‘Her Şey Dâhil Düğün Paketleri’ ile çok uygun fiyatlara tüm evinizi baştan aşağı kaliteli ve şık mobilyalarla donatabilirsiniz. Balıkesir’e taşınmayı düşünüyorsanız eski eşyalarınızı sırtlanmak yerine Doğrucan Mobilya mağazamıza uğrayıp çok uygun fiyatlara ihtiyacınız olan tüm mobilya takımlarını alabilirsiniz.

İzmir ve Ege Bölgesi’nde uzun yıllardır yeni evlenen çiftlerimizin mutlu bir yuva kurma hayallerine ulaşabilmeleri için uygun fiyatlı kampanyalar oluşturmaya çalıştık. Yıllardır yüzlerce çiftimizin hayallerine ortak olduk ve onlara yaşanacak sıcak bir yuva sağlamak için çalıştık. Yeni hayatlarına attıkları adımda, bir ev ve hayat kurmanın ne kadar zor olabileceğini bildiğimizden yeni çiftlerimizin yüklerini biraz hafifletebilmek adına, yeni evleri mobilyaları için hazır olana kadar aldıkları mobilyalarını depolarımızda ücretsiz olarak sakladık ve istedikleri zaman teslim ettik. Yeni evlenen çiftlerimizin yanı sıra yüzlerce ailenin evlerine yenilik, estetik, rahatlık sağlamak için modern dokunuşlarla tasarlanmış mobilyalarımızı taşıdık, kurduk ve yerleştirdik.

Bir evin gerçekten ev yani yuva olmasını sağlayan şeylerin; hangi şehirde olduğu, hangi mahallede olduğu, kaç odalı ya da kaç metrekare olduğuyla ilgili olmadığını biliyoruz. İçinde yaşanabilir bir ortam bulunduran dört duvarla çevrili herhangi bir yer eviniz olabilir. Orayı gerçekten yuvanız yapan şey ise birbirlerine sevgi ve saygıyla bağlanmış aileler, hayata sarılmış bireylerin dostlarıyla ya da yalnız başına geçirdiği; verimli, eğlenceli ya da sakin vakitlerdir. Evlerinizde ailenizle, dostlarınızla, sevdiklerinizle huzurlu, güvenli, rahat ve keyifli vakitler geçirebilmeniz için gereken ortamı sağlamak da mobilyalarınıza yani bize düşüyor. Yorucu günlerden sonra evinize döndüğünüzde, çocuklarınızla oyunlar oynadığınızda, dostlarınızla sohbetler ettiğinizde ya da hafta sonunu hiç evinizden çıkmadan kafanızı dinleyerek ve enerji toplayarak geçirmek istediğinizde; uzandığınız yatağın, oturduğunuz koltuğun, yemek yediğiniz masanın, kahvenizi koyduğunuz sehpanın rahatlığı ve kullanışlılığı hayat kalitenizi arttıracak, mutluluğunuza katkı sağlayacaktır. Yorucu bir iş günü ya da gezinin ardından rahat ve yumuşak bir koltuğa oturup ayaklarınızı uzatmak kadar keyif verici pek az şey vardır.

İşte tüm bu ortamları yaratmak, ihtiyacınız olan mobilyaları beğenmek ve sahip olmak için ister internet mağazamıza, ister Balıkesir Doğrucan Mobilya mağazamıza uğrayabilirsiniz.

Balıkesir Hisariçi Çarşısı’nda bulunan Doğrucan Mobilya Balıkesir mağazamız; Haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Doğrucan Mobilya Balıkesir mağazası pazar günleri 10:30-20:00 arası, diğer tüm günler ise 09:00-20:00 arası açık ve ziyaretlerinizi beklemektedir.