Doğrucan'dan kaçırılmayacak mobilya kampanyaları ve düğün paketleri

Mobilyada güvenin, kalitenin, garantinin, uygun fiyatın ve güler yüzün adresine hoş geldiniz.

Doğrucan Mobilya 25 yıllık deneyimi, konusunda uzman çalışanları, Ege ve güney Marmara'ya yayılmış 12 mağazasıyla evlenmek ve evini yenilemek isteyenlere uygun fiyatla ve benzersiz kampanyalarla ve düğün paketleriyle mobilya sahibi olma fırsatı sunuyor. Hayalinizdeki mobilyalara hemen sahip olun, kolayca ödeyin.

Mobilya kampanyaları ve düğün paketleri

Outlet Mobilya Modelleri

Outlet mobilya modellerimize göz atın. İnanılmaz fiyat avantajlarıyla sunulan outlet modellerimiz hakkında mağazalarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Koltuk takımından tv ünitesine, yatak odası takımından yemek odası takımına, birçok kategoride yüksek indirim oranlarıyla satışa sunulan outlet mobilya modellerimiz sizleri bekliyor.

Outlet
5 üzerinden 0
1055.00 TL   1000.00TL
Outlet
5 üzerinden 0
1245.00 TL   1000.00TL

En Beğenilen Mobilya Modelleri

Son haftalarda sitemizde en çok ziyaret edilen mobilya modellerini sizin için derledik. Ziyaretçilerimizin en çok göz attığı, en çok vakit ayırdığı ürünler hayalinizdeki mobilya modelini bulmanıza yardımcı olacak. Koltuk takımlarından tv ünitelerine kadar geniş bir yelpazede sunulan onlarca mobilya modeline göz atmadan mobilya satın almayın.

Beğendiğiniz modeller hakkında detaylı bilgi için web sitemizdeki iletişim formlarını kullanabilir veya Ege Bölgesi ve Güney Marmara'ya yayılmış mağazalarımızdan size en yakınını arayarak bilgi alabilirsiniz.

5 üzerinden 5
3414.00TL
5 üzerinden 5
3589.00TL
5 üzerinden 5
4010.00TL
5 üzerinden 4
5512.00TL

Müşteri Görüşleri

Merhabalar, Gaziemir'de bulunan mağazanızdan aldığımız ürünler bugün elimize ulaştı. Mağazanıza ilk girişte biraz tereddüt ile yaklaştık daha önce başımızdan talihsiz bir olay geçtiği için. Satış danışmanı olarak yanımıza çok güler yüzlü bir beyfendi geldi. Daha sonra adının Süleyman Ünal olduğunu öğrendik ( Hatta sizin mağazalarda bu yakışıklı arkadaşa KİTAPÇI diyorlarmış). Bizi zaten ilk burdan vurdu. Eşimle ikimiz tam birer kitap delisiyiz ki aldığımız ürünlere bakarsanız iki kitaplık olduğunu görürsünüz. Sevgili Süleyman öncelikle daha önce yaşadığımız talihsizliğin sizin mağazalarınızda asla olmayacağını çünkü firma kuralları ve firma sahiplerinin bu konuda çok hassas olduğunu anladık. Herşeyden önce kendi çalışanlarının arkasında durarak bunu gösterdiğini gayet iyi belirtti. Daha sonra mağazanızı 3 saate yakın defalarca gezdik, ürünlerimizi seçtik ve anlaşmamızı yaptık. Ve tam belirlendiği gün arandık ertesi gün de ürünlerimiz elimize ulaştı. Ürünler beklediğimden daha güzel oldu evimde. Sadece kitaplığın birinde teşhir olması kaynaklı küçük bir problem yaşandı ama çözümlemeleri birkaç saat içinde olunca bu da bizim nazar boncuğumuz oldu. :) En azından servis kalitesi ve hızını da görmüş olduk. Başta KİTAPÇI SÜLEYMAN'IMIZ OLMAK üzere, showroom un güleryüzlü müdürü, evimize gelen kurulum ekibinize ve tüm Doğrucan ailesine kocaman Teşekkürler. Bizi çok memnun ettiniz. İyi ki varsınız. GAMZE & HAYREDDİN KARAYEL

Gamze & Hayreddin Karayel, Serbest Meslek, İzmir

Doğrucan Mobilya'nın ürün ve hizmet kalitesi çok iyi. Çalışanlarının ilgisi ve müşteriye olan saygıları çok hoşuma gitti. Doğrucan markasını çevremdeki insanlara tavsiye edeceğime emin olabilirsiniz.
Teşekkürler Doğrucan.

Muhammet Adem Pekdemir, Esnaf, İzmir

İstanbul'dan İzmir'e tayinim çıkması sebebiyle yeni bir ev kurmam gerekiyordu. ilk iş olarak dairemi tuttum. Tüm mobilyalarımı tavsiye üzerine gitmiş olduğum Yeşilova mağazanızdan aldım. Satış temsilcilerinin güler yüzlü ve çok ilgili olmaları beni çok mutlu etti ayrıca işlerinin uzmanları. Ürün kalitesi çok başarılı, müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar.
Marka olmanın tüm gerekliliklerini eksiksiz yerine getiren Doğrucan çalışanlarına teşekkür ederim.

Nebahat Ermiş, Doktor, İzmir

Satışta ilgilenen arkadaş çok yardımcı oldu ve ürünün sağlamlığı çok başarılı teşekkür ederiz.

Sevda Avcı, Diş Doktoru, Manisa

Mobilya Gündelik Yaşamı Kolaylaştırır

07 Eyl 2016

Mobilya insanların gündelik yaşamını kolaylaştıran eşyalardır. Modern insan, evler, işyerleri, hastaneler, oteller kısacası bulunduğu tüm mekânlarda mobilyasız bir yaşam düşünemez. Fakat hala dünyada bazı topluluklar mobilyalara gereksinim duymadan yaşamlarını sürdürebilmektedir. Mobilyanın tarihi 5000 yıl öncesine kadar gitmesine rağmen, toplumun sıradan kesiminin mobilya ile tanışması yalnızca 200 yıl kadar öncesine dayanmaktadır. Mobilya temel insan ihtiyaçlarından birisi olmamasına karşın bulunduğu yerlerde insanlar açısından hep büyük bir önem arz etmiştir.

Mobilyalar gündelik hayatta pratik yararlar sağlar. Eşyalarımızı dolaba koyar, yemekleri masada yer, yataklar ve bazalar üzerinde uyur, koltuklarda otururuz. Bu eşyaların pratik görevleri dışında üstlendiği farklı misyonları da vardır. Örnek olarak kişilerin özel alanlarını belirleyebilirler, basit bir tabure dahi üzerinde oturan kimsenin o konumdaki hak sahipliğini başkalarına iletmesini sağlar. İşyerleri ya da evlerde ...


Ege'nin Doğru Kararı

Ege'nin en büyük mobilyacısı Doğrucan Mobilya'nın internet sitesine hoş geldiniz.

12 mobilya mağazası ve yüzlerce çalışanıyla 25 yıldır sektörün parlayan yıldızı olan Doğrucan Mobilya ile evlenmek de ev yenilemek de çok kolay. Yüzlerce mobilya modelinin uygun fiyatla satışa sunulduğu, tüketici dostu Doğrucan Mobilya'dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Gelin mağazalarımıza, 2 yıl tam ve 5 yıl bakım garantisi sunan, her zaman en cazip mobilya kampanyalarını ve düğün paketlerini en uygun fiyatla birleştiren, sunduğu mobilya modellerini uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla müşterilerine ulaştıran Doğrucan Mobilya ile mutlu misafirlerimizden birisi de siz olun.

Mobilya kampanyalarımız ve modellerimiz ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizden ve mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın, Doğrucan Mobilya'nın güleryüzlü çalışanları haftanın 7 günü size hizmet etmek için hazırlar.

Doğrucan Mobilya 7x25

Ücretsiz
teslimat

Daha fazla bilgi

Ücretsiz
montaj

Daha fazla bilgi

Güvenli
alışveriş

Daha fazla bilgi

2+5 yıl
garanti

Daha fazla bilgi

25 yıllık
deneyim

Daha fazla bilgi